Mūzikas teorijas viktorīna

2015. gada 23. februāris
Nav komentāru

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā 20. februārī pirmo reizi norisinājās Mūzikas teorijas viktorīna. Pasākumā piedalījās vecāko klašu skolēni no 4.b-6.b un 6.a-8.a.
Viktorīnas mērķis bija popularizēt mūzikas teorijas priekšmetus, veicināt skolēnu radošo spēju izpausmes un kolektīva saliedētību.

Skolas audzēkņi izlozes kārtībā sadalījās četrās komandās, kurām paši izdomāja nosaukumu. Komandu „UKLOLI” pārstāvēja Iļja Oseļskis (6b), Kristaps Laganovskis (4b), Olafs Bojārs (5b), Liene Katrīna Juhņēviča (8a), Ulla Imaka (6a) un Līva Teterovska (7a). „UKLOLI” sevi parādīja kā ļoti atraktīvu un jautru komandu. Komandas nosaukums tapis no dalībnieku vārdu pirmajiem burtiem. „Supervāveres” pārstāvēja Artūrs Karakons (6b), Roberts Paulāns (4b), Elīna Estere Strautiņa (8a), Arta Kalniņa (7a), Katrīna Līna Trektere (5b) un Evija Ernstsone (6a). Komandu raksturoja prātīgums un apdomība. Trešā komanda „Mažori” savu nosaukumu izvēlējās gaišu un dzīvespriecīgu, kādi ir arī paši dalībnieki. Tās pārstāvji bija Stefans Oseļskis (5b), Roberts Kristiāns Eihe (7a), Emīlija Reine (7a), Linda Briķene (8a) un Kitija Koroševksa (4b). Šī komanda savukārt bija analītiska. Ceturtā komanda izvēlējās nosaukumu „Gudrās Galvas”, un tās bija – Anžela Oseļska (6b), Monta Megija Igaune (5b), Dairis Ulmanis (7a), Anastasija Kapica (.a), Darja Šavčenko un Daniela Burkovska (6a). Nosvērtas un mierīgas – tādas „Gudrās Galvas”.
Komandām bija jāizpilda dažādi uzdevumi, kuri saistīti gan ar erudīciju, loģisko domāšanu, atraktivitāti un izdomu.
Atzinības rakstu par veiksmīgu dalību mūzikas viktorīnā saņēma komanda “Gudrās galvas”.
Diplomu par 3. vietu ieguva komanda “UKLOLI”,
2. vietu ieguva komanda “Mažori” un tikai ar viena punkta pārsvaru
1. vietu Mūzikas teorijas viktorīnā ieguva „Supervāveru” komanda.

Īpašs paldies ikvienam viktorīnas dalībniekam! Paldies arī līdzjutējiem un atbalstītājiem, kuri ļoti juta līdzi komandām! Paldies vecākiem, kuri apmeklēja šo pasākumu!

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas
skolotāja Žanna Stankeviča

FOTO galerija

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *