Uzņemšana

Uzņemšana

2017. gada 1.,2. un 5. jūnijā notika uzņemšanas eksāmeni Ulbrokas Mūzikas un māksla skolā
2017./2018. mācību gadam

IESTĀJEKSĀMENU REZULTĀTI

Pretendenti mācībām skolā tiks uzņemti pēc sadarbības līguma noslēgšanas.
Līgumus noslēgt var 28., 29. augustā no plkst.11.00-13.00 un plkst.17.00-19.00.

Ja Jūs bērns ir uzņemts gan mūzikas (1. klase), gan mākslas (1. kurss) nodaļā, Jums jāizvēlas, kurā no nodaļām bērns mācīsies.

Ja esat pārdomājuši, un nevēlaties uzsākt mācības, lūgums informēt skolas administrāciju līdz 1. jūlijam, pa tālruni 25125232.

Mūzikas nodaļa
Klavierspēle
Ariana Jagupova 1. klavieru klase
Anna Timerkana 1. klavieru klase
Viktorija Kuzmina 1. klavieru klase
Uļjana Vasiļjeva 1. klavieru klase
Keita Luīze Zapoļska 1. klavieru klase
Aleksandrs Petkevičs 3. klavieru klase
Gabriela Artjuha muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Emīls Demidenko muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Diana Jerjomina muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Anete Keiša muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Laine Lenša muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Andrejs Mergolds muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
NikolaMudra muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Madara Rumpa muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Jana Stopiņa muzikālo dotību attīstība, klavierspēle
Katrīna Valtere muzikālo dotību attīstība, klavierspēle

Vijoļspēle
Ance Hermane 1. vijoles klase
Sandra Štilla muzikālo dotību attīstība, vijoļspēle
JingchenWei muzikālo dotību attīstība, vijoļspēle

Kora klase
Grieta Bērziņa 1. kora klase
Kitija Eglīte 1. kora klase
Elfrīda Erceniece 1. kora klase
AlisaOnufrijeva 1. kora klase
Sofija Rūsiņa 1. kora klase
Jūlija Vesņina 1. kora klase
Milija Volka 4. kora klase
Baiba Ance Barkāne 8. kora klase
Nika Zaiceva muzikālo dotību attīstības grupa

Akordeona spēle
Rolands Kristapsons 1. akordeona klase
Jeļizaveta Ļebedeva 1. akordeona klase
Aleksis Rozens 1. akordeona klase
Gabriela Vestfāle 1. akordeona klase
Emīls Aleksandrs Siliņš muzikālo dotību attīstība, akordeona spēle
Stepans Ševčenko muzikālo dotību attīstība, akordeona spēle
Edvards Šults muzikālo dotību attīstība, akordeona spēle

Kokles spēle
Rūta Kalniņa 1. kokles klase
Samanta Roze 1. kokles klase
DaniellaSulaine 1. kokles klase
Lauma Bībere muzikālo dotību attīstība, koklesspēle
Kate Kuksika muzikālo dotību attīstība, kokles spēle
Kate Novikova muzikālo dotību attīstība, kokles spēle

Ģitāras spēle
Valters Gabriels 1. ģitāras klase
Oļegs Gasperovičs 1. ģitāras klase
Linda Gorbunova 1. ģitāras klase
Anna Jerjomina 1. ģitāras klase
Poļina Melenčuka 1. ģitāras klase
Vladislavs Kločaņiks 4. ģitāras klase

Pūšaminstrumentu spēle
Aija Jaudzema 1. flautas klase
Aleksandra Šešina 1. flautas klase
Darina Šapovalova 3. flautas klase
Milāna Farino 4. flautas klase
Elizabete Salmane muzikālo dotību attīstība, flautasspēle
Markuss Romanovskis 2. klarnetes klase
Gerda Brakmane 1. saksofona klase
Armands Ivanāns muzikālo dotību attīstība, saksofonaspēle
Ričards Tocs muzikālo dotību attīstība, saksofona spēle
Reinis Skrūzmanis 1. trompetes klase
Daniela Vimba 1. trombona klase

Sitaminstrumentu spēle
Ralfs Kalniņš 1. sitaminstrumentu klase
Marks Kasarenoks 1. sitaminstrumentu klase
Filips Paurs 1. sitaminstrumentu klase
Elza Avotiņa muzikālo dotību attīstība, sitaminstrumentuspēle
Luīze Leimane muzikālo dotību attīstība, sitaminstrumentu spēle
Dāvids Koskoja-Mironovs muzikālo dotību attīstība, sitaminstrumentu spēle
Edvards Martinovs muzikālo dotību attīstība, sitaminstrumentu spēle
Roberts Melderis muzikālo dotību attīstība, sitaminstrumentu spēle
Miķelis Meļihovs muzikālo dotību attīstība, sitaminstrumentu spēle
Viesturs Trokša muzikālo dotību attīstība, sitaminstrumentu spēle

Mākslas nodaļa
1. kurss
Rebeka Čeipeša
Jeļizaveta Galkina
Katrīna Katkeviča
Kira Kovtaņuka
Jeļizaveta Ļebedeva
Estere Meļihova
Matīss Muzikants
Katrīna Keita Purgaile
Signe Riekstiņa
Valērija Skibina
Gustavs Tekutis
Herta Trumpe

2. kurss
Rebeka Dzene
Elfrīda Erceniece

3. kurss
Anna Jerjomina
Šarlote Šuberte
Diāna Višņevska

4. kurss
Anastasija Stepane
Darina Šapovalova

5. kurss
Stefans Filips Podgaiskis

Iesakām mākslas dotību attīstības grupu
Linda Gorbunova
Aija Jaudzema
Sofija Kazaka
ArinaKvasenko
Lada Mironova
Gabriela Naumova
Miks Ozols
Agnese Ozoliņa
Selma Kate Pastarova
Viktorija Ščepoviča
Luīze Anna Šveicare
Markuss Tocs
Ričards Tocs

Mākslas dotību attīstības grupa
Laine Lenša
Linda Bartuša
Aleksandrs Bērcis
Lauma Bībere
Kristīne Blažģe
AlijaBrīvele
Tristans Eliass Čepulis
ArinaČerepaņņikova – Kļuikova
Kitija Dūce
Olga Marija Ivanova
ArinaJagupova
Artūrs Jagupovs
Diana Jerjomina
DemidsJermakovs
Elīza Kalniņa
Gustavs Katkevičs
Viktorija Kuzmina
Evelīna Liepiņa
Monika Martinova
Darja Mihailova
Viktorija Mihailova
Andrejs Mergolds
AlisaOnufrijeva
Luīze Pļaviņa
Valters Pļaviņš
Aleksis Rozens
Ernests Ruciņš
Elizabete Salmane
Eduards Šults
Elza Trokša
Tīna Trumpe
Jēkabs Vībāns
Paula Ziediņa

Tālruņi informācijai 25125232, 67910948.

UMMS uzņemšamas noteikumi

Padomi vecākiem

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *