1. septembris

2016. gada 2. septembris
Nav komentāru

Pirmais septembris atnes rudens košās krāsas, nu gluži tādas pat kā pavasarī mākslinieku krāsu paletes – raibas, košas… Pirmais septembris atnes skolā dzīvīgumu, bērnu čalas, kas skan dažādās balsīs un skaņās, ir liels skaņu juceklis, kas pavasarī atskanēs skaistā melodijā…

Jaunajā mācību gadā novēlam skolotājiem būt radošiem, audzēkņiem prast ieklausīties skolotāju teiktajā, vecākiem pacietību, mieru un neizsīkstošu atbalstu gan saviem bērniem, gan skolotājiem. Katram audzēknim jāgrib būt tādam kā viņa skolotājam, jātic savām spējām un vienmēr jācer, ka var būt labāks par savu skolotāju.

Lepojamies ar saviem audzēkņiem, kuri turpinās izglītību Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā – Taisija Kožarina, Lidija Mergolde, Līva Teterovska, Dairis Ulmanis, Kultūras koledžā mūzikas menedžmentu studēs Milana Ļevskaja, Rīgas Dizains un mākslas vidusskolā mācīsies Andra Blažģe un Undīne Makse, mākslas koledžā Itālijā studēs Marianna Guseva. Protams lepojamies ar Viesturu Reini, kurš uzsāks mācības Latvijas Mākslas akadēmijā. Apsveicam savus absolventus un sakām paldies, ka izvēlējušies savas mācības turpināt kultūrizglītībā!

Ir atkal septembris.
Tāds rudenīgi saulains
Ar lapu krāsainību,
Miglainajiem rītiem.
Mēs atkal veram savas
Skolas durvis
Un skolotāju smaids mums pretim steidz.

Ir atkal septembris šis, rudenīgi skaistais.
Ir atkal sācies jaunais mācībgads.

Skolas direktore Vita Pinne

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *