1.septembris

2022. gada 29. augusts
Nav komentāru

Patiess prieks un saviļņojums, ka pēc ilgāka laika atkal visiem satikties 1. septembra svinīgajā pasākumā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā.

Projekta “Skola 2030” viens no mērķiem ir veidot skolu kā mācīšanās organizāciju. Tomēr mācamies mēs ne tikai skolā, mācāmies visi visu dzīvi – sākumā staigāt un runāt, tad draudzēties un sadarboties, apgūstam dažādas zināšanas un prasmes, mācāmies analizēt, izvērtēt, risināt problēmas un piepildīt sapņus.
Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā ir iespēja iepazīt jaunu, neparastu pasauli – mūzikas un mākslas valstību. Tai pat laikā ikviens arī ļoti slavens mūziķis vai mākslinieks teiks, ka aizvien vēl grib mācīties un atklāt kaut ko jaunu. Arī mēs pieaugušie laiku pa laikam atzīstam, ka mums vēl daudz kas jāmācās, ka atkal esam 1. klasē. Mācāmies mēs ļoti dažādi – gan no veiksmēm, gan no neveiksmēm. Un kā teicis kāds domātājs nav kauns nezināt, bet kauns negribēt zināt. Cerams, ka visi šeit esam zināt un mācīties griboši – gan bērni gan vecāki, gan skolotāji. Mācāmies gan no grāmatām , gan viens no otra, bieži arī pieaugušie daudz ko mācās no bērniem. Mūsu skola ir tikai mazs ceļa posms garajā mācīšanās procesā.

Ļoti priecājamies par tiem mūsu skolas absolventiem, kuri turpina mācības mūzikas un mākslas vidusskolās:
Emīlija Salaka turpinās apgūt vijoles spēli Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolā.
Atris Tračums simtaminstrumentu spēli un Ieva Anušēvica Klavierspēli mācīsies Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā.
Tariels Alijevs un Maija Novika turpinās mācības J.Rozentāla mākslas vidusskolā, bet Angelīna Beinare-Tjutjunova – Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā šogad sāks strādāt 5 jauni pedagogi.
Mūzikas nodaļā uzņemti 34 pirmklasnieki, bet Mākslas nodaļas pirmajā klasē sāks mācīties 12 jauni audzēkņi. Mūzikas dotību attīstības grupas apmeklēs 22 bērni, bet Mākslas dotību attīstības grupas – 50. Kopā ar jaunuzņemtajiem šogad Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā mācīsies jau 311 audzēknis.
Mūsu skolā ir viens īpašs audzēknis, kurš šī gada martā ieradās no Ukrainas – Arhips Boroviks. No viņa tiešām var daudz ko mācīties – mērķtiecību, darba spējas un galvenokārt mīlestību pret savu instrumentu akordeonu. Arhips visu vasaru reizi nedēļā tikās ar savu skolotāju Anitu Riekstu un nenogurstoši dienā 3-4 stundas vingrinājās. Viņa izpildījumā svinīgajā pasākumā izskanēja Valērija Gruševska “TOKĀTA”.
Flautas spēles 5. klases audzēkne Beāti Bobko atskaņoja Gabriēla Forē skaņdarbu “SICILIĀNA”, pedagogs Daina Treimane, koncertmeistare Vita Gajevska.

Lai skola veiksmīgi varētu darboties, nenovērtējamu atbalsu sniedz Ropažu novada pašvaldība. Liels paldies ikvienam pašvaldības darbiniekam, bet Zinību dienā pie mums viesojās Izglītības, jaunatnes lietu, kultūras un sporta departamenta, Izglītības un jaunatnes nodaļas vadītāja Vija Tomiņas kundze.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *