Talants Latvijai 2023

2023. gada 14. marts
Nav komentāru
1. un 12. martā noslēdzās Latvijas mūzikas skolu konkursa Talants Latvijai 31. sezonas pirmā kārta!  11. martā no plkst.14.00 Zelta zālē uzstājās audzēkņi no Pāvula Jurjāna Mūzikas skolas, Rīgas 3. mūzikas skolas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas.

12. martā konkursā startēja Jelgavas Mūzikas vidusskolas un Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi: Flautas spēles 5. un 7. klases audzēknes Beāta Bobko un Anete Duntava (pedagogs D.Treimane, kcm. V. Gajevska), Saksofona spēles 4.klases audzēkne Paula Paparde-Štamere (pedagogs A.Altmanis, kcm. V. Gajevska),  Akordeona spēles 5.klases audzēknis Arhips Boroviks (pedagogs Anita Rieksta), Klavierspēles 6.un 8.klases audzēkņi Anna Timerkana (pedagogs S.Timerkana) un Artjomas Urbonas (pedagogs N.Fjodorova), Vijoles spēles 5.klases audzēkne Sandra Štilla (pedagogs R. Barkāne), Kokles spēles 2.klases audzēkne Angelina Gasperoviča (pedagogs I.Kalniņa).

Apsveicam mūsu skolas audzēkņus, pedagogus un koncertmeistarus ar veiksmīgu dalību konkursa Talants Latvijai 2023 I kārtā!

Konkursa žūrijā bija  – JVLMA prof. pianists Juris Kalnciems, JVLMA doc. saksofonists Arvīds Kazlausks, LNOB čellists Ivars Bezprozanovs, EDMS flautas spēles skolotāja  Silva  Krašauska-Krauze, EDMS sitaminstrumentu spēles pedagoģe Dzintra Knābe. Konkursa mākslinieciskais vadītājs – Normunds Dreģis.

Liels prieks, lepnums un gandarījums par to, ka konkursa žūrijas komisija no Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem uz konkursa II kārtu izvirzīja:

1. saksofona spēles klases audzēkni Paulu Papardi-Štameri, pedagogs Alvils Altmanis
2. akordeona spēles klases audzēkni Arhipu Boroviku, pedagoģe Anita Rieksta
3. vijoles spēles klases audzēkni Sandru Štillu, pedagoģe Rita Barkāne
4. flautas spēles klases audzēkni Aneti Duntavu, pedagoģe Daina Treimane

Konkursa II kārta notiks 16. aprīlī.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *