2020./2021.m.g. nobeiguma darbu izstāde.

2021. gada 13. jūnijs
Nav komentāru

20. maijā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 7. kursa audzēkņi pulcējās jau tik ierastajā zoom platformā, lai attālināti prezentētu savus 2020./2021.m.g. nobeiguma darbus. Šogad mūsu skolu beidza 17 radoši, ļoti draudzīgi un drosmīgi jaunieši.

Pēdējos divos, izaicinājumu pilnajos gados, mūsu absolventi pierādīja, ka ir iemācījušies strādāt patstāvīgi, radoši un mērķtiecīgi. To apliecināja gan attālināti veiktie eksāmenu darbi Zīmēšanā, Gleznošanā, Kompozīcijā un Mākslas valodas pamatos, gan nobeiguma darbi, ko mūsu skolas audzēkņi veido mācību piekšmetā Darbs materiālā – pēc savas izvēles Grafikā, Datorgrafikā vai Keramikā. Nobeiguma darbu izstrādāšanai materiālā bija atvēlēts pavisam īss laiks – tikai nepilni divi mēneši, tomēr jaunieši spēja ļoti mērķtiecīgi sakoncentrēties darbam un uzrādīja labas savu izvēlētu materiālu un tehniku pārvaldīšanas spējas.
Attālinātais mācību process noteikti deva iespēju daudz ko pārdomāt un pārvērtēt, tāpēc neobeiguma darbos ieskanas katram ļoti personiskas un nozīmīgas tēmas. Prieks par jauniešu drosmi atklāt sevi mākslā un darīt to vizuāli izteikmīgi un pārliecinoši.
Novēlam katram no absolventiem veiksmīgi spert nākamos soļus gan izglītībā, gan radošajā darbībā, neatkarīgi no tā kādu jomu katrs izvēlēsies. Paldies par jautrajiem un savstarpēji iedvesmojošajiem kopā pavadītajiem gadiem! Uz tikšanos izstādēs un pasākumos!

NOBEIGUMA DARBI.2020./2021.m.g.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *