44. Starptautiskais bērnu mākslas konkurss LIDICE 2016.

2016. gada 26. maijs
Nav komentāru

Sveicam 44.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa LIDICE 2016 laureātes Sigitu Urlovsku un Paulu Trokšu.
Katru gadu Čehijas pilsētā Lidicē notiekošais konkurss ir viens no pasaulē populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem notikumiem, kurā piedalās bērni un jaunieši vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Šī gada konkursa tēma “Skola? Izglītība!” ir saistīta ar UNECO 70. gadskārtu un veltīta vienai no cilvēku pamattiesībām, tiesībām uz izglītību.

Mans ceļš uz skolu, Kas ir manā skolas somā, Mana klase, skolas sols, mans mīļākais mācību priekšmets, mani klasesbiedri,.. – šadas tēmas savos darbos risinājuši bērni no visas plašās pasaules. No 77 valstīm šogad konkursam iesūtīti pavisam 18 075 darbi, no tiem godalgoti 1390 darbi. No Latvijas iesūtīti 654 darbi, godalgoti 63.
Šajā konkursā tiek piešķirtas I pakāpes godalgas – Lidices roze, ko šogad saņēmuši pavisam 212 dalībnieki (no Latvijas – 8), kā arī II pakāpes godalgas – atzinības raksti (pavisam 1178/55 Latvijas pārstāvjiem).
Prieks, ka no septiņiem Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbiem, ko aizsūtījām uz konkursu, divi ir godalgoto vidū – Sigita Urlovska (11 gadi) “Mana klase” un Paula Trokša ( 14 gadi) “Skola manā somā”.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *