7. kursa eksāmenu darbu izstāde “SARUNAS AR DRAUGU”

2021. gada 30. aprīlis
Nav komentāru

20.maijā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas 7.kursa audzēkņi aizstāvēs nobeiguma darbus materiālā – GRAFIKĀ, DATORGRAFIKĀ, KERAMIKĀ. Tie vēl šobrīd top, gan attālināti, gan konsultējoties ar pedagogiem, atbilstoši valstī noteiktajai epidemioloģiskajai situācijai, un ļoti patstāvīgi. Patstāvīgāk kā jebkad mūsu audzēkņi jau nokārtojuši eksāmenus ZĪMĒŠANĀ, GLEZNOŠANĀ, KOMPOZĪCIJĀ UN MĀKSLAS VALODAS PAMATOS. Esam pateicīgi, priecīgi, lepni, jo gandrīz visi mūsu topošie absolventi teicami apguvuši vizuālās mākslas pamatus un spēj patstāvīgi pieņemt lēmumus, radoši un pārliecinoši strādāt.
Nemaz nav tik viegli pašam iekārtot mājās vietu, kur uzlikt uzstādījumus kas atbilstu eksāmenu uzdevumu prasībām. Jaunieši atzina, cik ērti bijis agrāk, kad skolotājs turpat ir blakus skolā – kāpēc domāt pašam, ja var pajautāt. Tagad bija jādomā, un tas izrādījies ļoti vērtīgi. Liels prieks par uzdrīkstēšanos un ambīcijām, uzzīmēt un uzgleznot kompozīcijas, kas sarezģītības ziņā krietni pārspēj eksāmenu uzdevumu prasības. Un vēl lielāks prieks, ka tas godam izdevies.
“SARUNAS AR DRAUGU” – eksāmena uzdevuma tēma kompozīcijā. Lai nenotikušās klātienes sarunas uzrunā skatītājus caur jauniešu radītajiem vizuālajiem tēliem.
Piedāvājam virtuāli aplūkot veiksmīgākos UMMS 2021. gada eksāmenu darbus.

7.KURSA EKSĀMENU DARBI KOMPOZĪCIJĀ

7. KURSA EKSĀMENU DARBI ZĪMĒŠANĀ

7. KURSA EKSĀMENU DARBI GLEZNOŠANĀ

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *