Atvērto durvju diena PIKC NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skolā

2020. gada 4. marts
Nav komentāru

20. marts ir pirmā pavasara diena, tāpēc, lai šo dienu atzīmētu ar prieku un radoši PIKC NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skola aicina uz atvērto durvju dienu, kas notiks no plkst.10.00 līdz 14.00 Hāmaņa ielā 2A, Rīgā.

Šajā dienā būs iespēja iepazīties ar skolu, ar tās mācību programmām un iespējām, ko tā sniedz. Varēsit vērot zīmēšanas, skicēšanas un gleznošanas stundas. Iepazīsieties arī ar mūsu skolas audzēkņu padomi un iegūsit vēl daudz citas noderīgas informācijas.
Apmeklējot Jaņa Rozentāla Mākslas skolas atvērto durvju dienu, gūsit priekšstatu, kā skolēni apgūst veidošanu, foto, 3D animāciju, kā arī sapratīsit, kā savstarpēji sadarbojas lielā NMV skolēnu saime.
Mūsu skolas gidi ar lielāko prieku Jūs iepazīstinās ar skolas māksliniecisko vidi un mūsu paražām. (Šajā dienā darbosies arī skolas veģetārā ēdnīca “Gardā pupa”.)

Aicinām pieteikties uz izmēģinājuma iestājeksāmenu gleznošanā (vietu skaits ierobežots un priekšroka audzēkņiem, kuri nepiedalās JRMS sagatavošanās kursos). Līdzi jāņem: (ieteicamās) eļļas krāsas: cinka baltā, kadmijs citrondzeltens, kadmijs dzeltenais vidējais, kadmijs sarkanais, kraplaks, kobalts zilais, ultramarīns zilais, brūns, melns. Atšķaidītājs – terpentīns. Trauciņš terpentīnam, palete, otas (piecas), lupatiņa un gruntēts kartons 35cmx50cm. (Ja lietosit akrila krāsas, tad atšķaidītāja vietā – trauks ūdenim.)
Pieteikumā sūti vārdu, uzvārdu, kontakttālruni uz e-pastu: elvijs.krevics@nmv.lv

Gaidām visus ciemos jau pavisam drīz!

PIKC NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skolas
kolektīvs

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *