Dāvana no nacionālā mazumtirgotāja ELVI

2018. gada 10. decembris
Nav komentāru

Esam saņēmuši dāvanu no nacionālā mazumtirgotāja ELVI – „Latviešu kordziesmas antoloģija” 12 sējumos, ko veidojis profesionāls kolektīvs diriģenta Imanta Kokara un mūzikas zinātnieka Arnolda Klotiņa vadībā.

“Simtgade – vērienīgs notikums Latvijas vēsturē – ir laiks, kad katram no mums vērts aizdomāties par paša ieguldījumu valsts attīstībā, labklājībā un izaugsmē. Nozīme ir ikvienam darbam – gan lielam, gan mazam, un svarīgi, lai karts ieguldījums ir paliekošs.

Tāpēc, lai veicinātu paliekošu ieguldījumu mūsu tautas muzikālās kultūras izzināšanā, nacionālais mazumtirgotājs ELVI kopā ar godalgotu māksliniecisko vadītāju un kordiriģentu Uldi Kokaru dāvina Jūsu skolai LATVIEŠU KORDZIESMU ANTALOĢIJU.

LATVIEŠU KORDZIESMU ANTALOĢIJA, kas tapusi ar nacionālā mazumtirgotāja ELVI atbalstu, ir sējums no 12 grāmatām. Katrā sējumā pārstāvēti nozīmīgākie sava laika Latvijas autori un viņu vērtīgākais devums a capella kormūzikā. Grāmatas tapšana ilga 12 gadus, un to veidoja profesionāls kolektīvs Imanta Kokara un Arnolda Klotiņa vadībā.

Mēs, ELVI, esam par savējiem, ar Latviju sirdī. Šajā burvīgajā simtgades laikā ar savējiem vēlamies vienoties dziesmā, godalgojot par ieguldīto darbu un iedvesmojot jauniem sasniegumiem simts Latvijas mūzikas skolas. Lai LATVIEŠU KORDZIESMU ANTALOĢIJA iedvesmo ikvienu – gan profesionāļus, gan tos, kas tikai sāk savu ceļu nošu pasaulē, kā arī klausītājus un citus interesentus.

Patiesā cieņā, ELVI”

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *