I Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Flautas spēlē

2017. gada 24. aprīlis
Nav komentāru

2017. gada 26. aprīlī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā notiks I Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Flautas spēlē.
Konkursā piedalīsies kopumā 42 dalībnieki. Konkursa žūrija – Dace Bičkovska, Ginta Ozollapa, Alvils Altmanis. Jaunie flautiski ieradīsies no Alūksnes Mūzikas skolas, Ādažu Mākslas un mūzikas skolas, Babītes Mūzikas skolas, Bauskas Mūzikas skolas, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola, Gulbenes Mūzikas skolas, Iecavas Mūzikas un mākslas skolas, Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skolas, Ķekavas Mūzikas skolas, Lielvārdes novada Muzikas un mākslas skolas, Ludzas Mūzikas pamatskolas, Mārupes Mūzikas un mākslas skolas, Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas, Nīcas Mūzikas skolas, Olaines Mūzikas un mākslas skolas, Ropažu Mūzikas un mākslas skolas “Rodenpois”, Siguldas Mākslu skolas “Baltais Flīģelis”, Tukuma Mūzikas skolas, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas.

Sveicam un lepojamies ar mūsu audzēkņu panākumiem – Anetei Duntavai II vieta, un Intai Paulai Briņķei II vieta! Elīzai Briedei – Pateicība par piedalīšanos! Milzīgs paldies koncertmeistarei Ingai Sarkanei par atbalstu un nesavtīgu ieguldījumu jauno mākslinieču izaugsmē!

UMMS nolikums

I grupa

II grupa

III grupa

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *