II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akdēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara Balsis 2020”.

2020. gada 2. marts
Nav komentāru

28. februārī kora klases audzēknes Olīvija Volka (4.kl.) un Luīze-Helēna Zaharonoka (3.kl.) kopā ar kora klases skolotāju Sabīni Balodi un koncertmeistari Ingu Sarkani devās uz Liepāju, lai piedalītos II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akdēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara Balsis 2020”.

Konkursa dalībnieku skaits bija ļoti liels un konkurence spēcīga! Meitenes saņēma pateicības rakstu par piedalīšanos, un ieguva vērtīgu pieredzi uzstājoties starptautiskas, profesionālas žūrijas priekšā, kā arī vērojot citu dalībnieku sniegumu. Šāda pieredze ļauj apzināt uzdevumus tālākiem mērķiem un dod iedrošinājumu pilnveidot sevi arvien vairāk!

Pa vidu spraigajam konkursam, konkursantes paspēja izbaudīt Liepājas pavasari, priecājoties par plaukstošo krokusu pļavu Jūras parkā, ieelpot svaigo piejūras gaisu un izpētīt Liepājas himnas “Pilsētā, kurā piedzims vējš”  tēlu skulptūras – ieinteresēta vārna, laivinieks, tas kurš arī zārcinieks, dzintara latvieša krogus ainiņa, telefonists stabā un pie zemes pieplacis cilvēku mežs.

Paldies kora klases skolotājai Sabīnei Balodei un koncertmeistarei Ingai Sarkanei par ieguldīto darbu Olīvijas un Luīzes-Helēnas sagatavošanai konkursam!

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *