Izstāde MANS SAPŅU DĀRZS Nacionālajā Botāniskajā dārzā

2019. gada 8. jūlijs
Nav komentāru

No 4. jūlija līdz 25. augustam Salaspilī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā, oranžērijā skatāma Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde MANS SAPŅU DĀRZS. Oranžērijas darba laiks: no trešdienas līdz svētdienai  no 10.00-19.00 (Pirmdien, otrdien – slēgts)

Liels prieks par krāsaino un košo ekspozīciju, īpaši tāpēc, ka rūpīgi zīmētos un izdomas bagātos darbus ir iespēja izstādīt vietā, kur sākusies to radīšana.
2017. gada rudenī, divas septembra nedēļas Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi katru dienu viesojās Salaspilī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā.
Jaunie mākslinieki atklāja, pētīja, studēja, zīmēja visdažādākos augus, to formas, ziedus un lapas gan krāšņajā dārzā, gan plašājā oranžērijā.
Pēc nodarbībām Salaspilī, bērniem radās iespēja baudīt krāsu un fantāzijas simfoniju mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas multimediālajā izstādē “Sapņu upe”.
Smēlušies zināšanas, iespaidus un iedvesmu, mūsu audzēkņi radīja savu, fantāzijas un krāsu prieka piepildītu, sapņu dārzu. Bērni izvēlējās vienu no Nacionālajā Botāniskajā dārzā tapušajiem zīmējumiem, papildināja jau esošo kompozīciju ar pašu “selekcionētām” ziedu un augu formām, ļaujot ienākt dārzā arī sapņainiem dzīvnieku tēliem vai liekot ziediem plaukt uz greznu namu fasādēm.
Izstādē aplūkojamo darbu autoru vecums darbu tapšanas laikā bija no 9 līdz 13 gadiem, un viņi mācījās Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 2., 4. un 5. kursā.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *