Izstāde “Mans sapņu dārzs”

2018. gada 19. marts
Nav komentāru

Gaidām pavasari, kad no jauna viss plauks, zaļos un ziedēs, vīteros putni, dienas būs garas un novakares siltas. “Vakara pastaiga”, “Tējas ballīte dārzā”, “ Košās debesis”, “ Kaimiņtantes dārzs”, “ Saldā zeme”, “Pavasaris manos sapņos”, “Ziedos”– tie ir daži no Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņu darbu nosaukumiem, kas tapuši vērienīga projekta “Mans sapņu dārzs” ietvaros mācību gadu uzsākot.

Pirmās divas septembra nedēļas katru dienu viesojāmies Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī. Pētījām, studējām, zīmējām augu formas, uzbūvi, ziedus, lapas gan krāšņajā dārzā, gan plašājā oranžērijā. Septembra beigās devamies baudīt krāsu un fantāzijas simfoniju uz Rīgu – apmeklējām Kristīnes Luīzes Avotiņas multimedialo izstādi “ Sapņu upe”.

Smēlušies iespaidus un iedvesmu mūsu audzēkņi audzēja savu sapņu dārzu – izvēlējās vienu no botāniskajā dārzā tapušajiem zīmējumiem un ļāva vaļu gan fantāzijai, gan krāsu priekam, papildinot jau esošo kompozīciju ar ziedu un augu formām, ļaujot ienākt tajā sapņainiem dzīvnieku tēliem, vai liekot dārzam plaukt uz greznu namu fasādēm.

No marta vidus līdz pat vasaras brīvlaikam 1., 2., 4. un 5. kursa audzēkņu darbus varēs aplūkot skolas vestibilos. Esam gandarīti par paveikto un vēlamies nodot skatītāju vērtējumam šo izstādi arī virtuālā formātā skolas mājas lapā.

Izstāde “Mans sapņu dārzs”

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *