Izstādes “Gaisma kabeļa galā. Latvijas māksla digitālajā laikmetā” apmeklējums

2016. gada 12. oktobris
Nav komentāru

2016. gada 12. oktobrī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas  4., 5., 6. kursu auzdēkņi apmeklēja laikmetīgās mākslas izstādi “Gaisma kabeļa galā. Latvijas māksla digitālajā laikmetā” Latvijas dzelzsceļa muzejā. 

Vai zinājāt, ka cilvēks dušā var neskaitāmas reizes pazust kā migla un uzrasties atkal?
Vai zinājāt, ka mobilais tālrunis, lidojot pa apli, veido skaistu gaismas kontūru?
Vai zinājāt, ka trolejbusa gala punktu var salocīt kā papīra kubiņu?

No 27. septembra līdz 18 oktobrim Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā Borisa un Ināras Teterevu mākslas programmas TÊTE-À-TÊTE 2016 ietvaros ir skatāma izstāde “Gaisma kabeļa galā. Latvijas māksla digitālajā laikmetā”, kas veidota no Latvijas laikmetīgās mākslas muzeja valsts kolekcijas. Izstādē ir pārstāvēti 25 mākslinieku ikoniski darbi, kas publiskai apskatei nav bijuši pieejami jau gadiem. “Izstādes vadmotīvs ir piederība tā saucamajam digitālajam laikmetam,” par notikumu stāsta kuratore Helēna Demakova.

Ar Borisa un Ināras Teterevu fonda aobalstu arī mums bija pieejams izstādes gids, kurš bez maksas palīdzēja jaunajiem skatītājiem , atbilstoši vecumam, iepazīt un izprast mākslas darbus, kas dažādos veidos sasaistīti ar digitālo laikmetu un tehnoloģijām. Tāpat īpaši skolēniem izveidotas darba burtnīcas ar jautājumiem un uzdevumiem, kas risināmi izstādes apskates laikā.

FOTO galerija

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *