Jaunrades pēcpusdiena “NETURI ŽIRAFI AIZ DZĪVŽOGA”

2020. gada 2. marts
Nav komentāru

“Kalnu kaza un brūnais lācis”, “Svētki klāt!”, “Līdzenais saules kalns”, “Pārdomas”, “Zelta kronis” , “Māte un meita” – šie un daudzi citi skanīgie skaņdarbi un vizuālās mākslas darbi piepildīja Ulbrokas kultūras nama zāli jau 6. gadu pēc kārtas jaunrades pēcpusdienā “Neturi žirafi aiz dzīvžoga!”

Šajā reizē jaunrades pēcpusdiena pulcēja vēl  nebijušu skaitu dalībnieku – jaunos skaņražus un māksliniekus! Koncerts bija kontrastains, krāsains un priecīgās noskaņās! Priecēja mūziķu vidū jaunas apvienības, kurās tapa skaņdarbi ansambļiem, piemēram, divām vijolēm, klavierēm un balsij, kā arī ansambļa trio-klavierēm un divām vijolēm.

No pirmā gada līdz šai dienai nenogurstoši un ar lielu izaugsmi skaņdarba sacerēšanā piedalās Kristiāna Bērziņa, kuras prasmes mūzikas radīšanā ir izaugušas līdz augstam līmenim.

Ļoti iepriecināja mūsu skolas absolvents Ainis Skrastiņš, kurš jau septembra sākumā interesējās par jaunrades pēcpusdienu šajā mācību gadā un izteica vēlmi arī šogad piedalīties. Ainis sacerēja skaņdarbu ar nosaukumu “Atkal te!”.

Paldies visiem  dalībniekiem par patīkamu emociju radīšanu un uz tikšanos jaunrades pēcpsudienā arī nākamajā gadā!

 

UMMS direktore Žanna Stankeviča

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *