Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas 90 gadu jubilejas koncerts

2017. gada 6. oktobris
Nav komentāru

2017. gada 2. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē notika Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas 90 gadu jubilejas Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas absolventu un mācībspēku koncertu.
Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņi ar saviem skolotājiem apmeklēja šo koncertu.
Audzēkņu emocijas pēc koncerta:
“Koncerts bija ļoti profesionāls. Tajā tika spēlēti spilgti skaņdarbi dažādos instrumentu sastāvos. Patīkami bija redzēt kā mākslinieku izraisītās emocijas atsaucas skatītājos.” (Inta Paula Briņķe, 7. klase)
“Man patika flautu trio “Svīres”, tas bija ļoti interesanti, ka viņas arī dziedāja. Patika, ka viena skaņdarba laikā mūziķiem no pults nokrita nošu lapas, bet viņi tam nepievērsa uzmanību, un turpināja spēlēt.” (Aija Jaundzeme, 1. klase)
“Man ļoti patika un bija interesanti klausīties dažādos ansambļus – dueti, trio, kvarteti, kvintets! Un tur spēlēja arī mana bijusī skolotāja Zane!” (Darina Šapovalova, 3. klase)
“Man patika mākslinieku saskaņotais apģērbs. Man ļoti patika, ka koncertā iekļauti dažādi neierasti skaņdarbi, un instrumenti – flautas, soprāna saksofons izmantoja modernākas tehnikas, ko bērnu mūzikas skolās parasti nedzird.” (Beāte Monta Eihe, 6. klase)
“Man likās interesants flautu trio izpildījums – patika netradicionālo tehniku pielietojums. Interesanti bija klausīties arī marimbas skaņdarbu.” (Nikoleta Šemendjuka, 5. klase)
“Man ļoti patika latviešu tautas dziesma, jo tur spēlēja flautas. Un vēl man patika tas, ka tur spēlēja bungas un klavieres” (Emīlija Zaborovska, 2. klase)
“Koncerts ļoti patika. Visvairāk patika metāla pūšamo instrumentu kvintets, bija jautrs skaņdarbs.” (Reinis, 1. klase)
“Visvairāk patika pēdējais koncerta numurs, tas bija kvintets. Nogurdinošs bija flautu dueta skaņdarbs, tas bija par garu, gandrīz aizmigu! Kopsummā koncerts bija labs.” (Eduards, 1. klase)
“Patika mežragu kvartets.” (Ivans, 2. klase)
“Patika daudzi priekšnesumi. Interesanti bija dzirdēt basklarneti un kvintetu! Garlaicīgs bija flautu duets.’’ (Dāvis, 4. klase)

UMMS Flautas spēles skolotāja
Daina Treimane

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *