Kārļa Štrāla XX Starptautiskais konkursā “Jaunais flautists” 1. vieta.

2020. gada 30. septembris
Nav komentāru

24.-26.septembrim Jūrmalā norisinājās Kārļa Štrāla XX Starptautiskais konkurss “Jaunais flautists”. Konkurss notika divās kārtās piecās vecuma grupās, sākot no pašiem mazākajiem flautistiem līdz pat Mūzikas akadēmijas studentiem. Katrā konkursa kārtā bija jāatskņo obligātais skaņdarbs (šogad- īpaši šim konkursam sarakstīti latviešu komponistu skaņdarbi), un izvēles skaņdarbs. Konkursu vērtēja starptautiska žūrija – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas flautas spēles speciālisti. Konkursu raidīja tiešraidē, un arī tagad ir iespējams noklausīties vēlreiz visas konkursa dienas, un visu dalībnieku uzstāšanos.
Ļoti lepojamies ar mūsu skolas 7.klases audzēkni Aneti Duntavu, kas sīvā konkurencē ieguva I vietu ar ļoti augstu punktu skaitu (24,5 punkti no 25!). Anete arī saņēma Atzinību no komponista Alvila Altmaņa par labāko viņa skaņdarba “Tautisks motīvs” atskaņojumu konkursa I kārtā.

Protams, liels paldies par ieguldīto darbu arī koncertmeistarēm Ingai Sarkanei un Evijai Auziņai, bez kuru palīdzības un darba nebūtu iespējama veiksmīga uzstāšanās. Paldies arī direktorei Žannai Stankevičai un Anetes mammai Antrai Duntavai par atbalstu gatavošanās un konkursa norises laikā.

No sirds apsveicam!
Flautas skolotāja Daina Treimane

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *