Kokļu mūzikas koncerts MANA KOKLE ZELTĀ STĪGO

2014. gada 23. marts
Nav komentāru

Kokļu mūzikas koncerts MANA KOKLE ZELTĀ STĪGO notiks Ulbrokas kultūras namā  2014. gada 28. martā plkst.18.00.
Koncertā piedalās:
Jelgavas Mūzikas skolas kokles klases audzēkņi (skolotāja Biruta Deruma) un
vokāli instrumentālais ansamblis ZELTA STĪDZIŅAS (skolotāja Biruta Deruma)
Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas koris (skolotāja Ina Ekarte)
Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas kokles klases audzēkņi (skolotājas Biruta Deruma, Ieva Kalniņa) un
koklētāju ansamblis TĪNE (skolotāja Vita Pinne)

Koncerta programma

Maikls Viljams Balfe ES SAPŅOJU
Matteo Karkasi RONDO
Latviešu tautas dziesma Birutas Derumas apdarē TEICI, TEICI VALODIŅA
Mihails Gļinka POLKA
atskaņo Megija Bruce (4. kokles klase, skolotāja Biruta Deruma),
Zanda Veilande (6. flautas klase, skolotāja Ginta Zīģele)

Latviešu tautas dziesma Ievas Mežgailes apdarē MAZA, MAZA MEITENĪTE
spēlē Paula Lenša (sagatavošanas klase, skolotāja Ieva Kalniņa)

Latviešu tautas dziesma Andas Eglītes apdarē ADIET, BĒRNI, KO ADIETI
spēlē Marta Plūme (sagatavošanas klase, skolotāja Ieva Kalniņa)

E.Sarmanto Neuvena PUNKTAINAIS TAURENIS
spēlē Līna Leimane (sagatavošanas klase, skolotāja Ieva Kalniņa)

Biruta Deruma VALSIS
spēlē Sintija Grasmane (sagatavošanas klase, skolotāja Biruta Deruma)

Biruta Deruma KRISTIĀNAS PRIECĪGĀS PĀRDOMAS PAVASARĪ
spēlē Kristiāna Bruce (sagatavošanas klase, skolotāja Biruta Deruma)

Latviešu tautas dziesma Birutas Derumas apdarē KUR TU TECI?
spēlē Oskars Grasmanis (sagatavošanas klase, skolotāja Biruta Deruma)

Latviešu tautas dziesma Ievas Mežgailes apdarē KUR TAD TU NU BIJI?
spēlē Patrīcija Prauliņa (1. klase, skolotāja Ieva Kalniņa)

Latviešu tautas dziesma Andas Eglītes apdarē ZINU, ZINU, BET NETEIKŠU
spēlē Līga Lūse (1. klase, skolotāja Ieva Kalniņa)

Latviešu tautas dziesma Andas Eglītes apdarē ZIEDI, ZIEDI RUDZU VĀRPA
spēlē Gerda Grūtupa (3. klase, skolotāja Biruta Deruma)

Arvīds Žilinskis KAĶĪTS MANS?, Birutas Derumas pārlikums
atskaņo Selīna Augule un Gerda Grūtupa (2., 3. klase, skolotāja Biruta Deruma)

Biruta Deruma PASAKA
spēlē Margarita Meire (6. klase, skolotāja Biruta Deruma)

Bernards Andre ŠŪPOLES
atskaņo Agnese un Žanete Šulcas
(kordiriģente un pianiste, kokli apgūst trešo un pirmo gadu kā izvēles instrumentu)

Bernards Andre KANĒLIS no cikla „Garšvielas”
spēlē Laura Vilerte (6. klase, skolotāja Ieva Kalniņa)

Aleksandrs Glazunovs DEJA no baleta “Raimonda”
Biruta Deruma PASAKA
atskaņo Megija Bruce (4. klase, skolotāja Biruta Deruma)

Kārlis Lācis BRĪVDIENA, Gundas Liepiņas pārlikums koklētāju ansamblim
atskaņo koklētāju ansamblis TĪNE, skolotāja Vita Pinne

Latviešu tautas dziesma Birutas Derumas apdarē VISI MANI LAIMES KOKI
atskaņo vokāli instrumentālais ansamblis ZELTA STĪDZIŅAS (skolotāja Biruta Deruma)

Latviešu tautas dziesma Viļņa Salaka apdarē TEICI, TEICI VALODIŅA
Latviešu tautas dziesma Viļņa Salaka apdarē KURŠ PUTNIŅIS DZIED TIK KOŠI?
atskaņo apvienotais koklētāju ansamblis (skolotājas Biruta Deruma, Vita Pinne) un koris (skolotāja Ina Ekarte)
virsdiriģente Vita Pinne

Biruta Deruma ZIRDZIŅPOLKA
atskaņo apvienotais koklētāju ansamblis (skolotājas Biruta Deruma, Vita Pinne)
virsdiriģente Biruta Deruma

Biruta Deruma, Dzintra Ķezbere MANA KOKLE ZELTĀ STĪGO
atskaņo apvienotais koklētāju ansamblis (skolotājas Biruta Deruma, Vita Pinne) un koris (skolotāja Ina Ekarte)
virsdiriģente Vita Pinne

“Zelta stīdziņas”, skolotāja Biruta Deruma
Kristiāna Bruce – balss, sagatavošanas klase, skolotāja Biruta Deruma
Kate Stunkus – balss, 1. klase, skolotāja Edīte Bergmane
Gerda Grūtupa – kokle, 3. klase, skolotāja Biruta Deruma
Žanete Šulca – kokle, skolotāja Biruta Deruma
Megija Bruce – kokle, 4. klase, skolotāja Biruta Deruma
Armands Celmiņš – ģitāra, 5. klase, skolotājs Gatis Priekulis
Zanda Veilande – flauta, 6. klase, skolotāja Ginta Zīģele
Matīss Veinbergs – klarnete, 7. klase, skolotājs Artūrs Pūķītis
Agnese Šulca – balss, 2. kurss, skolotāja Evija Lagzdiņa
Anna Kalniņa – perkusijas, 3. kurss, skolotājs Gundars Lintiņš

“Tīne”, skolotāja Vita Pinne
Gerda Embure – kokle, 4. klase, skolotāja Ieva Kalniņa
Laura Vilerte – kokle, 6. klase, skolotāja Ieva Kalniņa
Margarita Meire – kokle, 6. klase, skolotāja Biruta Deruma
Ance Šmate – kokle, absolvente
Alise Klauža – kokle, absolvente
Iev Kalniņa – kokle, skolotāja
Estere Latiševiča – flauta, 6. klase, skolotāja Daina Treimane
Kārlis Riekstiņš – klarnete, 5. klase, skolotājs Alvils Altmanis

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas koris, skolotāja Ina Ekarte
Koncertu vada Vita Pinne

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *