Konkurss – festivāls ” Sienāzis – 2017 “

2017. gada 12. aprīlis
Nav komentāru

8.aprīļa rītā Ulbrokas mazie vijolnieki – 2.klases audzēknes Loreta Vaivode un Luīze Mia Sadovska un 3.klases audzēkņi Emīlija Salaka un Haralds Gurtiņš, kā arī skolotājas Laura Treide-Plaude, Rita Barkāne un Līvija Mazurova devās uz Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolu, kur norisinājās konkurss – festivāls jaunāko klašu audzēkņiem – “Sienāzis 2017” .

Konkursa obligāta prasība bija skolotāja un audzēkņa jaundarbs – variācijas par latviešu tautas dziesmu vai deju un viens brīvas izvēles skaņdarbs. Ulbrokas vijolnieki bija izvēlējušies latviešu tautas dziesmas ”Aijā, Ancīt, aijā”,” Maza, maza meitenīte”, “Adiet, bērni, ko adat(i)” un “Maza, maza ābelīte”.
Konkursu vērtēja lielā žūrija, kā arī mazā, kuras sastāvā bija dalībnieku pārstāvēto mūzikas skolu vecāko klašu vijolnieki. Mūsu skolas pārstāve bija 6. klases audzēkne Agnese Švīpe.
Priecājamies par gūtajiem panākumiem konkursā – Loretai II, Luīzei un Haraldam –III pakāpes diploms , kā arī liels gandarījums par Emīlijas pārliecināto sniegumu festivālā.
Pasākuma noslēgumā visi vijolnieki kopīgi un azartiski atskaņoja Salvadora Leonardi “Kapričio polku”. Atmosfēra bija draudzīga un jauka, un vijolnieki apmierināti un priecīgi par paveikto.
Paldies koncertmeistarei Līvijai, vecākiem, audzēkņiem par radošumu un izturību visas dienas garumā, kā arī īpašs paldies Agneses, Loretas un Luīzes vecākiem par praktisku atbalstu, nogādājot dalībniekus uz Vecumniekiem.

Veiksmi un pacietību vēlot nākošajos kokursos!
Sk. L.Treide-Plaude

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *