Konsultācijas JMRMV 2022./2023.mācību gada iestājpārbaudījumiem.

2021. gada 6. decembris
Nav komentāru

Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola aicina uz pirmajām konsultācijām 2022./2023. mācību gada iestājpārbaudījumiem.
Pirmās konsultācijas mūzikas teorētiskajos priekšmetos notiks attālināti 2021. gada 27. un 28. decembrī. Specialitātē notiks attālināti 2022. gada 3. un 4. janvārī. Specialitātē individuālās konsultācijas reflektantiem notiks, līdz ko valstī uzlabosies epidemioloģiska situācija, bet ne ātrāk par 2022. gada 11. janvāri, uzrādot Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas sertifikātu vai 72 stundu Covid-19 testēšanas izmeklējuma pārskatu.
Dalība konsultācijās reflektantiem ir bez maksas, iepriekš obligāti aizpildot pieteikuma formu, kura pieejama konsultāciju sarakstā www.jmrmv.lv/lv/uznemsana/konsultacijas .
Tālrunis informācijai 28352203 darba dienās no pl. 9.00 līdz 17.00.

image

Kvadrātkods uz konsultācijām 2022./2023.m.g. iestājpārbaudījumiem un pieteikumu.

Atskatoties uz JMRMV sasniegto, secinām, ka JMRMV audzēkņi iegūst augstu profesionālo līmeni un ieņem vadošās pozīcijas profesionālajos orķestros, kā piem. Latvijas Nacionālajā Simfoniskajā orķestrī, Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestrī, Sinfonietta Rīga, ir spilgtas personības un solisti. Dziedātprasmi nostiprina jauniešu korī “Kamēr…”; Latvijas Kultūras akadēmijas jauktajā korī SOLA. JMRMV 80 % absolventi veiksmīgi turpina studijas Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā un citās mūzikas augstskolās visā pasaulē.
JMRMV absolventi kļūst par dažādu Latvijas augstskolu mācībspēkiem – visvairāk Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Latvijas Universitātē, Latvijas Kultūras akadēmijā. Liela daļa pēc studijām atgriežas strādāt savā skolā, nodrošinot pēctecību.
Skolas mācībspēki ir kompetenti savā profesionalitātē, pedagogu darba pieredze un regulāra profesionālā pilnveide sniedz mūsdienīgu pieeju katram audzēknim individuāli.
Lielu uzsvaru liekam arī uz mūsu materiāltehnisko bāzi, regulāri iegādājoties jaunus mūzikas instrumentus.

Lai sniega baltums vairo preiku!

Ar cieņu,
DACE LAZDIŅA
Izglītības metodiķe
29177338

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *