Muzikālais RIČU – RAČU

2016. gada 23. februāris
Nav komentāru

Šogad mūsu skolā aizsākās vēl viena jauka muzikālā aktivitāte „Muzikālais RIČU-RAČU”.  23. februārī  kopā pulcējās mūzikas nodaļas 2.-3. klašu skolēni, lai jautri un erudīti pavadītu pēcpusdienu, kuras mērķis bija veicināt savstarpējo saskarsmi un attīstīt prasmi ieklausīties vienam otrā.

Spēle bija komandu darbs, kuras pamatā ir mūsu visiem labi zināmās bērnības spēles „Riču-raču” noteikumi, atšķirība tikai tā, ka uz katra laukuma bija jāveic kāds praktisks vai erudīts ar solfedžo tēmu saistīts uzdevums.
Izejot spēles līkločiem cauri, skolēniem nācās atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, ieklausīties dažādu instrumentu skanējumā un tos atpazīt, noteikt mūzikas piemēriem takstmērus, pārzināt apgūtās skaņkārtas, ritmizēt, radoši pašiem sacerēt ritmus, salikt diktātu puzli, noteikt intervālus pēc dzirdes, pārzināt oktāvu nosaukumus un daudz , daudz citu uzdevumu. Kopā tika izspēlēti 31 uzdevumi.

Pasākuma noslēgumā skolēni saņēma pateicību par piedalīšanos un saldu dāvaniņu.
Paldies visiem pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem, kuri bija ieradušies pat ar plakātu, lai justu līdzi klasebiedriem!

FOTO galerija

Solfedžo skolotāja
Žanna Stankeviča

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *