Mūzikas teorijas nodaļas ārpusstundu pasākumi

2017. gada 24. marts
Nav komentāru

Šī gada 21. un 23. martā UMMS norisinājās ikgadējie mūzikas teorijas pasākumi: “Mūzikas teorijas viktorīna” 4.b-6.b klašu grupām un 4.a-8.a klašu grupām, kā arī “Muzikālais riču –raču” 2., 3. klašu grupām.

Vecāko klašu grupas “Mūzikas teorijas viktorīnā” pildīja dažādus uzdevumus, kas saistīti ar mūzikas literatūru, solfedžo elementiem, kā arī ar aktualitātēm mūzikā visā pasaulē un Latvijā. Šajā reizē 1. vietu ieguva komanda “Harmonija”, kuru pārstāvēja Alise Teilāne, Kitija Koroševska, Ulla Imaka, Beāte Monta Eihe, Amanda Grīnvalde. 2. vieta komandai “Metāla bundžas” – Emīls Rasmuss Sadovskis, Karolīna Arbuzova, Agnese Švīpe, Darja Šavčenko, Liene Liāna Kalvāne. Godpilno 3. vietu ieguva komanda “Altmanīši”, kuras pārstāvji bija Roberts Kristiāns Eihe, Līga Lūse, Evelīna Kočāne, Kristaps Laganovskis, Ričards Puķudārzs un Elizabete Ruska. Atzinības rakstus ieguva komanda “Klusā daba”, kuru pārstāvēja Mārtiņš Opmanis, Roberts Paulāns, Viktorija Joy Cebotariova, Marija Osipova, Artis Grunde un Santa Zmuško.

2., 3. klašu grupas izspēlēja “Muzikālajā riču –raču” spēlē uzdevumus, kas saistīti ar solfedžo elementiem: ritmizēšana, diktāta puzle, solfedžēšana, gammu dziedāšana un citiem uzdevumiem. Skolēnos jūtams bija komandas gars un prasme sadarboties.

Paldies skolēniem par dalību muzikālajās spēlēs! Paldies skolas direktorei par finansiālo atbalstu skolēnu apbalvošanai! Paldies mākslas nodaļas skolotājam Rolandam Vēgneram par skaistajām afišām un pateicības rakstiem!

Solfedžo skolotāja Žanna Stankeviča

 
FOTO galerija

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *