Mūzikas viktorīna 2018

2018. gada 28. februāris
Nav komentāru

26. februārī mūzikas nodaļā norisinājās ikgadējais ārpusstundu pasākums “Mūzikas viktorīna”, kura veidota vecākajām klašu grupām. Viktorīnas dalībniekiem bija jābūt erudītiem dažādos, ar mūziku saistītos, jautājumos, kā, piemēram, pārzināt 2017.gada Lielās mūzikas balvas nominantus, risināt solfedžo uzdevumus, kuri reizēm bija āķīgi, tāpat arī labi jāorientējas mūzikas literatūras jautājumos, kuri saistīti ar dažādiem laika posmiem un žanriem, visbeidzot radoši jāizpaužas ritma kanona demonstrēšanā.

Nervus “kutinošākais” uzdevums bija “Riska spēle”, kurā dalībniekiem, neredzot jautājumu, no iepriekš savāktajiem punktiem jāliek likmes uz jautājumu. Ja atbildēts ir pareizi, tad punkti nāk klāt, ja nepareizi, tad atskaitās. Dažas komandas nebaidījās riskēt un pēdējā jautājumā lika visus savus iekrātos punktus uz spēles. Šoreiz risks neattaisnojās, jo jautājums izrādījās pavisam āķīgs un komanda “Betona gabali”, kuru pārstāvēja Karolīna Arbuzova, Artis Grunde, Alise Teilāne, Lana Anna Stroikova un Anete Duntava, ieguva godpilno 4. vietu.

Tāpat “Riska spēlē” nebaidījās riskēt komanda “Kaspara orķestris”- Dāvis Bērziņš, Kārlis Jaunpetrovičs, Reinis Salenieks, Agnese Švīpe, Nikoleta Šemendjuka, kura riskēja ar 35 punktiem no savāktajiem 36. Arī viņu liktenīgais jautājums bija āķīgs un nespēja sniegt uzvaru, kā rezultātā komanda palika 3. vietā.

Burtiski pēdējā brīdī, ar vienu punkta starpību no otrās vietas, uzvaru un godpilno 1. vietu “Mūzikas viktorīnā” ieguva komanda “Saule, Pērkons, Piķurga”, kuru pārstāvēja Mārtiņš Opmanis, Silvestrs Liginickis, Marija Cebotariova, Kate Vecumniece un Amanda Grīnvalde, atstājot 2.vietā komandu “Sniegbaltīte un trīs rūķīši” – Reinis Salaks, Santa Zmuško, Emīls Rasmuss Sadovskis un Vladislavs Ružanskis.

Liels paldies audzēkņiem par piedalīšanos, radīto prieku un jautrību!
Paldies skolotājam Kasparam par tehnisko palīdzību viktorīnas norisē!
Paldies skolas direktorei Vitai par saldajām dāvaniņām!

Mūzikas teorijas skolotāja Žanna Stankeviča

MŪZIKAS VIKTORĪNA 2018

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *