Neturi žirafi aiz dzīvžoga!

2016. gada 28. janvāris
Nav komentāru

Jau otro gadu aicinām Ulblrokas Mūzikas un mākslas skolas radošos un talantīgos Mūzikas nodaļas 3.-8. klašu un Mākslas nodaļas 4.- 7. kursu audzēkņus piedalīties radošajā pēcpusdienā “Neturi žirafi aiz dzīvžoga!”. Šogad pasākums notiks 28. janvārī plkst. 16.00. Ulbrokas kultūras nama zālē. 

Ar dziesmu „Neturi žirafi aiz dzīvžoga”, tika atklāta jaunrades pēcpusdiena Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā.
Jaunrades pēcpusdiena pulcēja kopā mūsu skolas talantīgos audzēkņus, kuriem ir tapis kāds oriģināls muzikāls sacerējums vai mākslas darbs.
Pasākums bija emocijām bagāts un dažāds. Bija dzirdami gan klavierēm sacerēti skaņdarbi, kuros jaušamas nopietnas pārdomas par lielo dzīvi, gan skaņdarbi balsij un klavierēm, kas ļāva atcerēties gan Ziemassvētku laiku, gan ieklausīties pavasara vēstnešos. Bungu skaņās saklausījām vilciena ritmisko kustību, kurš traucās uz savu kārtējo galapunktu, savukārt flautas skaņas lika mūsu fantāzijai lidot virs Īrijas plašajām dabas ainavām. Visbeidzot ģitāras pavadījumā dzirdējām jautru dziesmu par guļamlācīti.
Mākslas nodaļas audzēkņi priecēja mūs ar saviem jaunrades darbiem. Anastasija
Portretnaja tajā bija atspoguļojusi savus vasaras iespaidus un atmiņas no skaistā Sanktpēterburgas zaļā parka ar skulptūrām apmeklējuma. Arts, kādā no dienām, kad neesot bijis, ko darīt, ķēries klāt pie iespaidīga karaļa zīmēšanas, kurš izdevies varen brangs un iespaidīgs. Savukārt Magdalēnai, kādā no brīvajiem brīžiem, radusies ideja uzzīmēt zebras galvu ar skaistu banti.
Jaunrades pēcpusdienas izskaņā, pēc pateicības rakstu un dāvaniņu saņemšanas, visi atkal kopīgi dziedājām pasākuma tituldziesmu, kurā aktīvi piedalījās arī skatītāji, spēlējot dažādas perkusijas.
Paldies par atbalstu neformālajai žūrijai – direktores vietniecei mācību darbā Santai Podgaiskai un skolotājam un komponistam Alvilam Altmanim, kā arī atsaucīgajām omītēm, mammām un tētiem, skolotājiem, draugiem un klasesbiedriem, kuri atbalstīja ar savu klātbūtni dalībniekus! Paldies dalībniekiem par drosmi un vēlmi atļaut mums ielūkoties viņu emocionālajā pasaulē, kuru tie pauda savos muzikālajos sacerējumos un mākslas darbos.

Pasākuma dalībnieki:
Karolīna Arbuzova „Rudens lietus”,
Marija Čerepanova „Akordu deja”,
Arts Renārs Dambis „Karalis”,
Katrīna Pujate „Ziemassvētku vakars”,
Lidija Mergolde „Savaof”,
Magdalēna Strauta „Zebra”,
Reinis Salenieks „Vilciens”,
Samanta Kolpaka „Tici man”,
Kristiāna Bērziņa „Saruna par pārdomām”,
Anastasija Portretnaja „Sanktpēterburgas parks”,
Beāte Monta Eihe „Nenoformulējams skaņdarbs”,
Eleonora Balode „Pastaiga”,
Anastasija Koposova,
Kate Vecumniece un Asnāte Grīnfogele „Pavasaris”,
Roberts Kristians Eihe „Guļamlācītis”.

FOTO galerija
VIDEO
Uz tikšanos nākamgad!
Mūzikas teorētisko priekšmetu skolotāja
Žanna Stankeviča

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *