Panākumi VIII Starptautiskajā konkursā “Pavasara mūzika”

2021. gada 31. marts
Nav komentāru

20. martā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas 4. klavieru klases audzēkne Anna Timerkana piedalījās VIII Starptautiskajā dažādu žanru attālinātajā konkursā “Pavasara mūzika”, kurš notika Kazahstānas pilsētā Nursultanā. Anna konkursā ieguva 1. pakāpes diplomuKonkurss notika vairākās nominācijās: Vokālā māksla (akadēmiskā dziedāšana, tautas dziedāšana, estrādes dziedāšana), Horeogrāfijas māksla (klasiskā horeogrāfija, tautas deja, estrādes deja, baleta horeogrāfija), Instrumentālā māksla (klavieres, stīgu instrumenti, pūšamie un sitamie instrumenti, tautas instrumenti, orķestri un ansambļi) un Oriģinālā māksla (teātra māksla, mūzikls, daiļruna).

Konkursā piedalījās audzēkņi no Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Konkursu vērtēja Kazahstānas konservatorijas profesors un mūzikas pētnieks A.J.Toktagans, Kazahstānas Republikas kultūras darbinieks M.T.Dauletbaks un Kazahstānas nacionālās mākslas universitātes darbinieks N.T.Izmailovs.

Anna atskaņoja latviešu komponista Alfrēda Kalniņa skaņdarbu “Sapnī”. Pozitīvi bija tas, ka pēc konkursa rezultātu paziņošanas katram dalībniekam bija iespēja saņemt īsu žūrijas komentāru. Annas priekšnesumu žūrija novērtēja kā “ļoti muzikālu un izteiksmīgu”. Annai tika piešķirts 1. pakāpes diploms. Mēs lepojamies, ka arī tik sarežģītajā laikā mūsu audzēkņi piedalās starptautiskajos konkursos un iegūst godalgotas vietas!

Klavierspēles skolotāja Svetlana Timerkana

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *