Pedagogu metodiskais pasākums “Otrdienas radošā performance”.

2016. gada 31. augusts
Nav komentāru

30 septembrī, uzsākot jauno 2016./2017. mācību gadu, mūsu skolas skolotāja Žanna Stankeviča atsaucās uz laipno Bauskas Mūzikas skolas kolektīva aicinājumu piedalīties metodiskajā pasākumā “Otrdienas radošā performance”.
Pasākuma mērķis bija sapulcēt dažādu Latvijas Mūzikas un mākslas skolas pedagogus, kuri dalās ar savas skolas aktīvi radošo darbību, pieredzi un domu apmaiņām, tādejādi smeļoties idejas saviem turpmākajiem darbiem un kādai jaunai iecerei.
Uz radošo performanci Bauskā bija ieradušies kolektīvi no Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas, Ozolnieku – Salgales Mūzikas un mākslas skolas, Rundāles mūzikas skolas, Tukuma mūzikas skolas un citām mūzikas skolām.
Šajā drēgnajā rudens dienā Bauskas mūzikas skolas kolektīvs mūs sagaidīja smaidīgs un saulains, ar skanīgu muzikālu sveicienu no skolas audzēkņu grupas “Bekars”. Turpinājumā ar muzikālu sveicienu – J. Brāmsa balādēm iepriecināja jaunā Bauskas Mūzikas skolas koncertmeistare Jana.
Atbraukušie ciemiņi dalījās savos aizvadītā mācību gada sasniegumos un vasaras muzikālajos iespaidos. Vecumnieku mūzikas skola, kura šogad svinēs 20 gadu jubileju, deva ieskatu skolas pirmsākuma vēsturē un savās, laika gaitā iegūtajās, vērtīgajās atziņās. Savukārt citas skolas dalījās pieredzēs ar muzikālo vasaras nometņu organizēšanu un vēl daudzām citām aktivitātēm. Brīnišķīgu flautas spēli ar sarežģītiem tehnikas elementiem mums nodemonstrēja Bauskas un Vecumnieku mūzikas skolas flautas skolotāja Zane Jurēvica. Teorētisko priekšmetu skolotāja Ieva Ūdre no Bauskas mūzikas skolas, nodemonstrēja jauniegūtos mūzikas instrumentus-ksilofonus, kā arī rādīja praktiskus uzdevumus ar inovatīviem ritmikas metodikas paņēmieniem, kuros iesaistīja klātesošos. Žanna Stankeviča savukārt, iepazīstināja dalībniekus ar Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas radošajiem pasākumiem, aktivitātēm un sasniegumiem.
Jāsaka liels paldies Bauskas Mūzikas skolas direktorei Anitai Velmunskai par jauko un sirsnīgo pasākumu, par viesmīlīgo uzņemšanu un skaisto dāvaniņu katrai skolai-pašas sacerētu dzejoļu izlasi. Paldies un uz tikšanos turpmākajā sadarbībā!

Ar rudens rīta miglas krītu
Es ierakstu septembrī rasotu rītu
Ar kļavlapu sveicieniem rudenī smejot
Pa gājputnu ceļu man patīk dejot
Dejot….
A.Velmunska

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *