Pianistu nodaļas audzēkņu vakars

2017. gada 27. novembris
2 komentāri

Šī gada 24. novembrī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās klavierspēles skolotājas Natālijas Fjodorovas audzēkņu vakars.Koncertu noskatīties un noklausīties bija ieradušies audzēkņu vecāki. Vecākiem šādos brīžos ir iespēja saskatīt savu bērnu izaugsmi, kā no muzikālo dotību attīstības klases līdz pat pēdējam mācību gadam mūzikas skolā ir attīstījušies, veidojušies par muzikāli izglītotiem, skatuves kultūru apguvušiem un talantīgiem bērniem. Savukārt paši audzēkņi ar lielu interesi vēroja viens otra sniegumu, jūtot līdzi, kas redzams brīžos, kad mazie pianistu pirkstiņi spēlēja līdzi tam, kurš tajā brīdī uzstājās. Mazie audzēkņi redz vecāko audzēkņu sniegumu, tādejādi caur viņu prizmu redzot sevi pēc dažiem gadiem izaugsmē. Brīdī, kad uzstājas mazākie audzēkņi,lielie ar smaidu atceras savas sākuma gaitas uzsākot šo grūto, laikietilpīgo ceļu. Tas viņiem tagad šķiet tik viegli!
Šajā koncertā skolotāja Natālija ar saviem audzēkņiem bija sagatavojusi īpašu pārsteigumu skatītājiem- sešrocīgs skaņdarbs klavierēm “Trīs siventiņi” (F. Čerčils), ko atskaņoja 2.klases audzēknes Katerina Ruska, Polina Bikova un 3.klases audzēknis Artjoms Urbons. Lai gan skolotāja bija nolikusi priekšā notis, tomēr vismaz 15 lpp. garajam skaņdarbam mazie pianisti ne reizes “neuzmeta” acis. Ekspresīvi, dinamiski un ar raksturu tika atskaņots šis trio, kura noslēgumā skatītājiem bija neviltotas sajūsmas ovācijas! Vēlāk skolotāja pačukstēja, ka šo skaņdarbu spēlējot arī pieaugušie cilvēki –pianisti.
Liels paldies skolotājai Natālijai Fjodorovai par ieguldīto darbu un sagādāto saldo sveicieniņu katram koncerta dalībniekam! Paldies audzēkņiem par sniegumu un prieku, ko sniedza klausītājiem tumšajā piektdienas vakarā! Lai viss izdodas un veiksmi eksāmenos, kuri jau klauvē aiz durvīm!
Koncertā piedalījās:
Gabriela Artjuha, Uļjana Vasiļjeva, Polina Bikova, Katerina Ruska, Viktorija Ševčenko, Artjoms Urbons, Samuels Cebotariovs, Ariana Artjuha, Marija Čerepanova.
Ansamblī muzicēja:
Artjoms Urbons, Polina Bikova, Katerina Ruska.

[augšup]
2 Responses to Pianistu nodaļas audzēkņu vakars
  1. Patīkami dzirdēt par tādiem pasākumiem. Diemžēl dzīvojam tālu un nevarējām to redzēt pašiem acīm un dzirdēt pašiem ausīm. Paldies, ka skolas mājas lapā to pasludina. Skolotāja Natālija, jūsu bērni un mazdēli lepojas ar jūsu darbu!

  2. Skolotāja Natālija izskatās tik fantastiski un – kā jau tas vienmēr bijis – ļoti pozitīvi! Prieks redzēt viņu starp jaunajiem pianistiem!


[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *