REIZ BIJA CITĀDS VISS…

2016. gada 26. maijs
Nav komentāru

23. maijā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās atraktīvais pikniks „Reiz bija citāds viss”, uz kuru laipni tika aicināti visi skolas audzēkņi, lai kopā pavadītu jautrus brīžus noslēdzot mācību gadu.
Bērniem bija iespēja piedalīties piecās dažādās atrakcijās: pudeļu boulingā, kāršu mešanā, vasaras distanču slēpošanā, ūdens liešanas un balonu lēkšanas stafetē. Atpūtas brīžos bērni cienājās ar saviem sarūpētajiem cienastiem, baudot skaisto, saulaino un silto vasaras dienu.
Liels paldies skolēniem, kuri atrada laiku piedalīties atraktīvajā piknikā! Ļoti liels paldies skolotājai Laurai Treidei, par vijoles nodaļas kuplo apmeklējumu pasākumā un palīdzību atrakcijās! Tāpat vēlos teikt pateicības vārdus manām lielajām palīdzēm –Kitijai Koroševskai, Darjai Savčenko un Baibai Ancei Barkānei par atsaucību un palīdzību spēļu organizācijā! Paldies liels skolotājai Dainai Treimanei un Rolandam Vēgneram par palīdzību dekorāciju veidošanā! Paldies skolotājam Kasparam Stankevičam par atbalstu gatavojoties pasākumam! Paldies skolas direktorei Vitai par sagatavotajām saldajām veicināšanas balviņām. Un , visbeidzot, paldies kultūras nama vadītājai Intai Kalniņai par atbalstu pasākuma norises vietai!

Jauku un saulainu vasaru vēlot,
Skolotāja ŽANNA

Galerija

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *