Sadraudzības mūzikas teorijas viktorīna “Kas? Kur? Kad?”

2019. gada 6. marts
Nav komentāru

Šī gada 5. martā Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas telpas piepildījās ar jaunām, čalojošām balsīm, jo ciemos pie mums ieradās Ķekavas Mūzikas skolas, Ropažu Mūzikas un mākslas skolas “Rodenpois” un Salaspils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi ar skolotājiem, lai piedalītos sadraudzības mūzikas teorijas “Kas? Kur? Kad?” pasākumā. Šo teorijas viktorīnu mūsu skolas vecāko klašu audzēkņi izspēlē katru gadu, tomēr šoreiz tas bija īpašāks un citādāks!
Lai iepazītos, sadraudzētos un pilnveidotu komunikāciju prasmes, spēle bija organizēta jauktās komandās. Audzēkņi pēc izlozes noteica savu vietu kādā no komandām.
Kā ierasts, sākumā komandām bija jāvienojas par nosaukumu un komandas kapteini.
1.komandu ar nosaukumu “ASIE PIPARI” pārstāvēja Ieva Anuševica ( 6.a kl. UMMS), Estere Bārzdiņa (5.kl. ĶMS), Aleksandrs Bogačenkovs (8.kl. SMMS), Loreta Artimoviča (5.kl. RMMS Rodenpois), Eva Guļevska (7.kl. RMMS Rodenpois) un Tīna Valge (5.kl. RMMS Rodenpois).
2.komandu “UNKNOWN 6” pārstāvēja Līga Lūse (6.kl. UMMS), Elvita Barinska (8.kl. ĶMS), Dāvis Bērziņš (5.kl. UMMS), Andris Dombrovskis (4.kl. ĶMS), Adrija Bleidele (6.kl. RMMS Rodenpois) un Lana Anna Stroikova (7.kl. UMMS).
3.komandu ar nosaukumu “BALTS UN MELNS” pārstāvēja Roberts Aleksandrovs (7.kl. RMMS Rodenpois), Emīls Juris Gelašs (6.kl. SMMS), Gustavs Dosbergs (4.kl. SMMS), Daniels Gucans (6.kl. ĶMS), Emīlija Stāmere (5.kl. ĶMS) un Evelīna Bērziņa (7.kl. ĶMS).
4.komandu “ROLTONI ar eļļiņu un garšvielām” pārstāvēja Krišjānis Āboltiņš (7.kl. SMMS), Kristiāna Moženaite (4.kl. UMMS), Sindija Uzuļena (6.kl. RMMS Rodenpois), Ervīns Karavackis (5.kl. SMMS), Agate Dosberga (6.kl. SMMS), Elizabete Ruska (8.kl. UMMS).
Mūzikas viktorīna pagāja ļoti jautrā gaisotnē. Uzdevumi bija dažādi un komandu saliedējoši! Prieks par zinošiem, radošiem un atraktīviem jauniešiem!
Liels paldies Ķekavas Mūzikas skolas skolotājām Daigai Ventniecei, Dacei Melverei, Ingai Jukonei par audzēkņu sagatavošanu pasākumam! Jo īpaši liels paldies Ķekavas Mūzikas skolas skolotājai Baibai Santai Vanagai par audzēkņu sagatavošanu un līdzdalību pasākumā, kā arī par palīdzīgu roku pasākuma organizēšanā!
Liels paldies Ropažu Mūzikas un mākslas skolas “Rodenpois” komandai un skolotājai Diānai Lunai par audzēkņu sagatavošanu un līdzdalību pasākumā! Skolotāja Diāna ļoti daudz palīdzēja pasākuma organizēšanā!
Tik pat liels paldies Salaspils Mūzikas un mākslas skolas skolotājām Maritai Semjonovai un Alisei Rancānei par audzēkņu sagatavošanu un līdzdalību pasākumā. Arī šīs abas skolotājas ļoti palīdzēja organizācijas procesā!
Paldies arī maniem mīļajiem audzēkņiem par dalību, par draudzīgu attieksmi pret ciemiņiem!
Paldies UMMS direktorei par dāvanu sarūpēšanu, skolotājiem Santai un Rolandam par diplomu sagatavošanu! Skolas dežurantītei Ingunai par tehnisko palīdzību! Milzīgs, milzīgs paldies it visiem, kuri darīja visu, lai sadraudzības pasākums būtu lielisks, atmiņā paliekošs un tradīciju turpinošs!
UMMS mūzikas teorijas skolotāja Žanna Stankeviča

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *