Salaspils ROTARY CLUB viesojas Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā

2020. gada 16. decembris
1 komentārs

Jau trešo gadu Ziemassvētku laikā mūsu skolā viesojās Salaspils ROTARY CLUB pārstāvji – kluba prezidents Viktors Tihomirovs un Iveta Ose, lai dāvinātu stipendiju skolas audzēkņiem sava talanta izkopšanai.
Rotary ir organizācija, kas visā pasaulē vieno ap 1,2 miljoniem uzņēmēju un citu profesiju pārstāvju. Rotary biedri īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus prfesionālās ētikas principus, veicina mieru un labu gribu visā pasaulē. Rotary organizācijas moto ir “Pašaizliedzīgi kalpot!”.
Šogad Salaspils Rotary kluba motivējošo stipendiju sava talanta izkopšanai un Atzinības rakstu “Par sasniegumiem mācībās, mūzikā/mākslā un sabiedriskajā darbā” saņēma Klavierspēles 8. klases audzēkne

Kristiāna Bērziņa un Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 7. kursa audzēknis Tariels Alijevs.
Kristiāna ir talantīga, enerģiska, uzcītīga personība. Ļoti atbildīgi un apzinīgi izturas pret mācību procesu un katru mācību gadu saņem atzinības rakstus par ļoti labām, teicamām sekmēm un aktīvu radošo darbību. Piedalās mūzikas skolas organizētajos pasākumos un parāda kvalitatīvus priekšnesumus skolas rīkotajās jauno komponistu jaunrades pēcpusdienās. Labprāt piedalās jauno pianistu konkursos, kuros tiek novērtēts un atzīmēts ieguldītais darbs un talants ar atzinības rakstiem. Kristiānai klavierspēle ir veids kā paust savas emocijas un pārdzīvojumus. Rotaļājoties ar balti – melnajiem taustiņiem rodas arī pašai savi skaņdarbiņi un aranžijas. Arī tālāko nākotni Kristiāna plāno saistīt ar klavierspēli, apgūstot studijas Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolā, turpinot jau iesākto zināšanu un praktisko iemaņu pilnveidošanu.

Tariels, papildus Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolai, jau no sešu gadu vecuma līdz šim brīdim ik nedēļu apmeklē zīmēšanas nodarbības pie pasniedzējas Intas Stupānes Rīgas skolēnu pilī.Kopš 2017.gada oktobra regulāri papildina savas zināšanas un attīsta iemaņas mācoties pie gruzīnu mākslinieka Nugzara Paksadzes, kurš Tarielu iedvesmojis gleznot uz audekla un pavēris citu skatpunktu uz plašo krāsu pasauli, radot lielāku brīvības sajūtu, eksperimentējot ar krāsām un tēliem. 2019.gada aprīlī notika Tariela Alijeva pirmā personālizstāde “Dažādības”, Upesleju Radošās attīstības centrā, Stopiņu novadā. Tariela darbi bija skatāmi arī izstādēs “Krāsu pasaule”, “Lielā pavasara izstāde”, Nugzara Paksadzes mākslas studiju izstādē Galerijā BiArt, Rīgā. Piedalījies dažādos konkursos, kuros startējis ar labiem rezultātiem. Tariels ir sabiedriski aktīvs un ar savu aizrautību iedvesmo arī citus jauniešus nopietni domāt par profesionālās karjeras attīstību.
Paldies, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas pedagogiem, par talantu attīstīšanu mūsu audzēkņos, par audzēkņu redzesloku paplašināšanu un lielo motivācijas devu – lai jaunais cilvēks, kurš ir uzticējis sevi jums, spētu kļūt patstāvīgs un izglītots sava ceļa meklējumos!
Paldies vecākiem, kuri nenogurstoši atbalsta savus bērnus izglītošanā, talantu izkopšanā un spēj uzturēt patstāvīgu motivāciju turpināt attīstīties un augt savam bērnam!
Paldies Rotary kluba organizācijai par cēliem mērķiem un to īstenošanu, atbalstot jaunos talantus un uzcītīgos audzēkņus savu spēju izkopšanā!

Žanna Stankeviča
Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas direktore

[augšup]
One Response to Salaspils ROTARY CLUB viesojas Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā
  1. Liels PALDIES UMMS īpaši – Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas pedagogiem, bez viņiem šis nebūtu iespējams. Paldies par ieguldīto darbu, sniegtajām zināšanām, motivāciju un novērtējumu. Jūs esat lieliska komanda!


[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *