TALANTS LATVIJAI II kārta

2023. gada 18. aprīlis
Nav komentāru

Svētdien, 16.aprīlī visas dienas garumā, Rīgas Latviešu Biedrības namā norisinājās konkursa TALANTS LATVIJAI II kārta. Konkursā II kārtā tika izvirzīti 74 audzēkņi no 20 Latvijas Mūzikas skolām. Konkurss paralēli norisinājās trijās zālēs – Zelta zāle bija nodota Taustiņinstrumentu rīcībā, Līgo zāle – Stīgu instrumentiem, bet Lielo zāli pieskandināja Pūšaminstrumenti un Sitaminstrumenti. Dalībnieku sniegumu vērtēja trīs paralēli strādājošas profesionālas žūrijas komisijas, katra 3-4 cilvēku sastāvā.
Īpaši iepriecinoši bija klausīties Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas II kārtā izvirzīto audzēkņu uzstāšanos. Mūsu skolu pārstāvēja:
Arhips Boroviks, Akordeona spēles 5.klases audzēknis (sk.Anita Rieksta)
Paula Paparde-Štamere, Saksofona spēles 4.klases audzēkne (sk.Alvils Altmanis, kcm. Vita Gajevska)
Sandra Štilla, Vijoles spēles 5.klases audzēkne (sk.Rita Barkāne, kcm. Aija Ziņģīte)
Anete Duntava, Flautas spēles 7.klases audzēkne (sk. Daina Treimane, kcm. Vita Gajevska)

Liels lepnums un prieks par mūsējiem, jo visi četri dalībnieki, tika izvirzīti uz III kārtu – FINĀLU! No sirds APSVEICAM!!!

Konkursa FINĀLS norisināsies jau 7. maijā. Katram finālistam obligāts nosacījums ir atskaņot vienu latviešu komponista skaņdarbu.

Paldies skolotājiem, koncertmeistarēm un audzēkņiem par ieguldīto darbu, enerģiju un atvēlēto laiku, gatavojot konkursa programmu!

Vēlot veiksmi konkursa finālā!
Direktora vietnieks mūzikas nodaļā Laura Treide-Plaude

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *