UMMS karjeras izglītības pasākums

2019. gada 4. decembris
Nav komentāru

Šī gada 3.decembrī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā ciemojās mūzikas nodaļas absolventi, kuri turpina profesionālo izglītību dažādās mūzikas vidusskolās, lai dalītos savos stāstos, atklāsmēs, iespaidos un ikdienas gaitās, studējot profesionālo izglītību mūzikā.
Dairis Ulmanis ir Jāzepa Mediņa Rīga Mūzikas vidusskolas 4.kursa audzēknis, kurš studē izglītības programmu- diriģēšana.
Karolīna Arbuzova ir Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas 10.klases audzēkne izglītības programmā- akordeona spēle.
Milija Volka studē Rīgas Doma kora skolā 1.kursā, izglītības programmā – mūziklu dziedātāja.
Visi trīs absolventi viennozīmīgi atzina, ka ir izvēlējušies pareizo savu dzīves ceļu. Viņi stāstīja par profesionāliem koncertiem piepildīto ikdienas dzīvi, par atbildību un atšķirībām studējot mūzikas vidusskolā, un, kā bija mācīties mūzikas skolā. Kā paši smejoties atzīst, Mūzikas skolā mācīties, salīdzinoši ar Mūzikas vidusskolu, esot bijis ļoti viegli, žēl, ka jau tad to neesot sapratuši.
Mūsu skolas audzēkņi ļoti ieiniteresēti klausījās absolventu stāstījumos, kuri bija papildināti ar video piemēriem un fotogrāfijām no skolas dzīves, līdz pat dzīviem paraugdemonstrējumiem dažādu vokālo vingrinājumu tehnikās.
Paldies, mūsu skolas mīļie absolventi, par veltīto laiku mūsu apciemošanā! Lai jūsu dzīves mērķi tiek sasniegti un sapņi piepildās!

Skolotāja Žanna un UMMS audzēkņi

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *