Valsts konkurss Vijoles spēlē – II kārta

2018. gada 25. janvāris
Nav komentāru

16. un 17. janvārī Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmas kopas Stīgu instrumentu spēle (vijole, alts, čells, kontrabass) Valsts konkursa II kārta (reģionālais konkurss). Ievērojot konkursa nolikumu, no Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas uz II kārtu tika izvirzīti trīs vijolnieki divās vecuma grupās.
I grupu pārstāvēja 3.klases audzēkne Loreta Vaivode (sk. Laura Treide-Plaude) un Margarita Barabanova (sk.Rita Barkāne), bet III grupu – 7. klases audzēkne Agnese Švīpe sk. L.Treide-Plaude). Meitenēm šī bija liela atbildība un gods, bet satraukums arī bija liels. Šoreiz tikai Margaritai izdevās iegūt Atzinības rakstu par veiksmīgu sniegumu.
Konkursu vērtēja kompetenta žūrija – JVLMA asoc. prof., čelliste Agne Sprūdža, JMRMV pedagogs, vijolnieks Osvalds Šneiders un JVLMA docente, vijolniece Terēze Zīberte – Ijaba
Liels paldies mūsu koncertmeistarei Līvijai Mazurovai par ieguldīto laiku un darbu. Paldies audzēknēm un viņu vecākiem par atsaucību un atbalstu.
Lai veicas nākošajos konkursos!
Vijoles klases skolotāja Laura Treide-Plaude

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *