VII Starptautiskais dažādu žanru mūzikas konkurss “Ziemassvētku zvaigznes”

2022. gada 24. janvāris
Nav komentāru

2022. gads veiksmīgi iesākās Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas Klavierspēles 5. klases audzēknei Annai Timerkanai, kura 10.janvārī ir piedalījusies VII Starptautiskajā dažādu žanru mūzikas attālinātajā konkursā “Ziemassvētku zvaigznes”, kurš notika Kazahstānas pilsētā Nursultanā.
Konkursā piedalījās mūzikas skolu un augstskolu audzēkņi no Kazahstānas, Azerbaidžānas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Konkurss notika vairākās nominācijās: Vokālā māksla (akadēmiskā dziedāšana, tautas dziedāšana, estrādes dziedāšana), Horeogrāfijas māksla (klasiskā horeogrāfija, tautas deja, estrādes deja, baleta horeogrāfija), Instrumentālā māksla (klavieres, stīgu instrumenti, pūšamie un sitamie instrumenti, tautas instrumenti, orķestri un ansambļi) un Oriģinālā māksla (teātra māksla, mūzikls, daiļruna).
Konkursu žūriju pārstāvēja Krievijas komponists, pianists un pasniedzējs O.V.Masičs, Kazahstānas Republikas kultūras darbinieks M.T.Dauletbaks un Kazahstānas nacionālās mākslas universitātes darbinieks N.T.Izmailovs.
Anna Timerkana uzstājās vecuma kategorijā 11-13 gadi, kaut viņai ir tikai 11 gadi. Viņa atskaņoja latviešu komponista Arvīda Žilinska skaņdarbu “Daina”, kuru žūrija ļoti augstu novērtēja un piešķira 1.pakāpes diplomu. liels prieks un gandarījums par panākumiem ir gan Annai, gan vecākiem, gan skolai, jo jau otro reizi Annas sniegums tika atzīts tik augstā līmenī!

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *