Vijolnieki ieklausās “Mūzikas skaņās”

2019. gada 12. novembris
Nav komentāru

9. novembra priekšpusdienā vijoles klases audzēkņi un skolotāja Laura devās uz Jauno zāli, lai ļautos “Mūzikas skaņām”. Kurš gan no mums nav redzējis pasaulslaveno mūziklu ar Riharda Rodžersa un Oskara Hammeršteina mūziku “Mūzikas skaņas”? Iespēju redzēt šo izrādi latviešu valodā klātienē piedāvā arī Latvijas Nacionālais Operas un Baleta teātris.

Izrāde nav gara, tikai viens cēliens. Galvenajā, Marijas lomā, mūs priecēja Evija Martinsone. Kapteiņa Georga fon Trapa lomas atveidotājs- tenors Viesturs Jansons šoreiz īsti nepārliecināja, mulsināja arī bērnu (ansamblis Kolibri) skaits operā- deviņi, nevis septiņi, kā pierasts redzēt filmā. Kā arī būtu gribējies, lai solistiem tomēr būtu mikrofoni, jo bija slikti saprotams teksts.Taču, neraugoties uz to, kopumā izrāde bija dzīvespriecīga, jauka, iepriecināja ar visiem pazīstamām melodijām “DO-re-mi”, “Ēdelveiss”, u.c., arī orķestra spēle bija iejūtīga un aizrautīga.
Iesakām visiem, kas netiek uz izrādi, noskatīties filmu “Mūzikas skaņas” kādā tumšā rudens pēcpusdienā un smelties spirgto Alpu kalnu enerģiju un dzīvesprieku.

Paldies audzēkņu vecākiem par atsaucību, savā brīvdienā piedaloties pasākumā!

Vijoles klases skolotāja Laura Treide-Plaude

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *