Vijolnieku draudzības koncerts Juglas Mūzikas skolā

2018. gada 5. janvāris
Nav komentāru

16.decembrī, sagaidot trešo Adventi, Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas vijolnieki devās uz Juglas Mūzikas skolu, lai muzicētu kopā ar skolotājas Alevtinas Tairovas vijoles klases audzēkņiem. Iepriekšējā gadā Juglas vijolniekus uzņēmām pie sevis Ulbrokā.

Koncerts izvērtās jauks un sirsnīgs, zāle skaisti izgreznota un bija jūtama tuvo svētku noskaņa. Audzēkņi atskaņoja skaņdarbus, ko bija gatavojuši Valsts konkursa vijoļspēlē I kārtai, kā arī skanēja dažas Ziemassvētku dziesmas. Koncerta beigās spēlēja abu skolu apvienotais vijolnieku ansamblis, kurā kopā muzicēja vairāk nekā 20 vijolnieki, atskaņojot F.Grūbera dziesmu ”Klusa nakts, svēta nakts”. Kāds no klausītājiem teica – bijusi sajūta it kā skanētu ērģeles.

Jāsaka mīļš paldies Juglas Mūzikas skolai par viesmīlīgo uznemšanu, sarūpētajām dāvaniņām un gardo kliņģeri. Paldies skolotājai Ritai Barkānei, Alevtinai Tairovai, Laurai Treidei-Plaudei un koncertmeistarei Līvijai Mazurovai un Jekaterinai Zaļumai par iegudīto darbu. Kā arī sirsnīgs paldies audzēkņu vecākiem, kuri sapucēja bērnus un atveda uz koncertu, un savu brīvdienu pēcpusdienu varēja veltīt mūzikai.

Lai visiem gaišs un mierīgs svētku laiks!

Vijoles klases skolotāja Laura Treide-Plaude

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *