Vijolnieku konkurss XX Gadsimta klasika

2019. gada 1. aprīlis
Nav komentāru

29. martā Bolderājas mūzikas un mākslas skola jau 13. reizi organizēja Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkursu. Šī gada konkursa nosaukums – XX Gadsimta klasika. Konkursā piedalījās gan solisti, gan ansambļi, atskaņojot divus dažāda rakstura skaņdarbus, no kuriem vienam obligāti jābūt 20. gadsimta sacerējumam. Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 4. vijoles klases audzēkne Margarita Barabanova (sk. Rita Barkāne) un 4. klašu vijolnieku ansamblis, kurā spēlē Luīze Mia Sadovska, Margarita Barabanova un Loreta Vaivode (sk. Laura Treide-Plaude, koncertmeistare Līvija Mazurova).

Vijolniekus vērtēja kompetenta žūrija – Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas pedagoģe Ludmila Girska, Olga Isakova un vijolniece Irēna Landiševa.
Ansambļu žūrijā savukārt bija Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas profesore, čelliste Ligita Zemberga, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas pedagogi Dace Pūce un Romāns Trautmans.
Mūsu trio konkursā piedalījās ļoti veiksmīgi, žūrija atzinīgi novērtēja ansambļa sniegumu, un meitenes ieguva godpilno II vietu. Apsveicam!
Paldies Bolderājas MMS par jaukajām balvām!
Paldies mūsu uzticīgajai koncertmeistarei Līvijai, kā arī milzīgs paldies meiteņu vecākiem par atbalstu un atsaucību! Vislielākā pateicība Loretas un Margaritas vecākiem par izpalīdzēšanu ar transportu.

Vijoles klases skolotāja L.Treide-Plaude

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *