Vijolnieku trio konkursā Rīgas stīgas 2019

2019. gada 5. marts
Nav komentāru

Marta pirmajā dienā Pāvula Jurjāna Mūzikas skolā notika II stīgu instrumentu ansambļu konkurss Rīgas stīgas 2019 . Mūsu skolu pārstāvēja vijoļu trio – 4.klases audzēkne Margarita Barabanova, Luīze Mia Sadovska un Loreta Vaivode (sk. Laura Treide-Plaude, koncertmeistare Līvija Mazurova).
Šāda veida konkursā piedalījāmies pirmo reizi un priecājamies un lepojamies ar panākumiem- iegūto III vietu savā grupā (viendabīgie un neviendabīgie ansambļi ar koncertmeistaru).

Konkursa žūrijā šogad bija Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas profesore, čelliste Ellionora Testeļeca, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas pedagoģe, kameransambļa NYX dalībniece Ieva Sarja un LNOB orķestra vijolniece, Rīgas 3 Mūzikas skolas skolotāja Kristīne Bergmane

Konkurss bija ļoti interesants, jo tajā piedalījās visi stīgu instrumenti – kokles, vijoles, čelli, ģitāras, arfas, alti. Bija reta iespēja dzirdēt arfu duetu, kā arī klausīties vijoli kopā ar arfu.

Paldies Jurjāna Mūzikas skolai par viesmīlīgo uzņemšanu, sarūpētajām dāvaniņām un kliņģeri. Liels paldies mūsu koncertmeistarei Līvijai, kā arī meiteņu vecākiem par atbalstu. Īpaša pateicība Margaritas mammai, kura palīdzēja ar transportu.

Vijoles klases skolotāja L.Treide-Plaude

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *