Vijoļspēles konkurss Vangažos

2019. gada 15. marts
Nav komentāru

2019. gada 13. martā Vangažos notika IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss vijoļspēles specialitātē. Tajā piedalījās divas Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēknes – Sandra Štilla (1.kl., ped.Rita Barkāne) un Margarita Barabanova (4.kl., ped.Rita Barkāne). Sandra Štilla ieguva 3. vietu, viņai šī bija pirmā konkursa pieredze. Savukārt Margarita Barabanova ieguva 2.vietu. Paldies abu audzēkņu koncertmeistarei Līvijai Mazurovai!Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss vijoļspēles specialitātē notiek četrās vecuma grupās, tiek dota iespēja sevi parādīt un pierādīt audzēkņiem vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Konkursā piedalījās audzēkņi no Kārļa Kažociņa Madlienas Mūzikas un mākslas skolas, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas, Babītes Mūzikas skolas, Staiceles Mūzikas skolas, Krimuldas Mūzikas skolas, Bauskas Mūzikas skolas, Salaspils Mūzikas skolas, Ozolnieku Mūzikas skolas, Viļānu Mūzikas un mākslas skolas, Ludzas Mūzikas pamatskolas, Engures Mūzikas un mākslas skolas u.c.
Šajā gadā žūrijas sastāvā bija Siguldas mākslu skolas “Baltais flīģelis” vijoles spēles pedagoģe Inese Žuga, Valmieras mūzikas skolas vijoles spēles pedagoģe Maija Ozola un komisijas priekšsēdētāja – Limbažu mūzikas skolas pedagoģe Anna Spalviņa.
Paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu konkursa gatavošanās periodā. Tā ir lieliska iespēja jaunajām vijolniecēm pilnveidot uzstāšanās prasmi un pieredzi.

Vijoles spēles skolotāja Rita Barkāne

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *