2018./2019. mācību gadu uzsākot

2018. gada 3. septembris
Nav komentāru

Ir atkal septembris.
Tāds rudenīgi saulains
Ar lapu krāsainību,
Miglainajiem rītiem.
Mēs atkal veram savas
Skolas durvis
Un skolotāju smaids mums pretim steidz.
Ir atkal septembris šis, rudenīgi skaistais.
Ir atkal sācies jaunais mācībgads.

Pirmais septembris atnes rudens košās krāsas, nu gluži tādas pat kā pavasarī mākslinieku krāsu paletes – raibas, košas…
Pirmais septembris atnes skolā dzīvīgumu, bērnu čalas, kas skan dažādās balsīs un skaņās, ir liels skaņu juceklis, kas pavasarī atskanēs skaistā melodijā…
2018./2019. mācību gadu Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā profesionālajā ievirzē uzsāka 144 izglītojamie Mūzikas nodaļā, 100 izglītojamie Mākslas nodaļā, 13 Mūzikas dotību attīstības grupā un 47 Mākslas dotību attīstības grupā.
Skolotājiem – būt radošiem, audzēkņiem – prast ieklausīties skolotāju teiktajā, vecākiem – pacietību, mieru un neizsīkstošu atbalstu gan saviem bērniem, gan skolotājiem. Katram audzēknim jāgrib būt tādam kā viņa skolotājam, jātic savām spējām un vienmēr jācer, ka var būt labāks par savu skolotāju.
Lepojamies ar saviem audzēkņiem, kuri turpinās piepildīt savas zināšanas kultūrizglītībā: Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā – Inta Paula Briņķe, Latvijas Mākslas akadēmijā – Monta Circene, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Ojārs Vilerts. Apsveicam savus absolventus un sakām paldies, ka izvēlējušies savas mācības turpināt kultūrizglītībā!

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *