Molberti UMMSiņam

2016. gada 17. februāris
Nav komentāru

Biedrība “BUMMS” projektu “Molberti UMMSiņam” “LabieDarbi.lv” projektu konkursā 2010. Un 2011. gadā sniedza divas reizes, un abas reizes mums pietrūka “Draugu” balsu, lai projekts saņemtu nepieciešamo finansiālo atbalstu. Tomēr 2011.gada vasaras sākumā negaidīti saņēmām zvanu no “LabieDarbi.lv” ar ziņu, ka mūsu projektu vēlas atbalstīt kāds privātais sponsors, lai mēs varētu skolai iegādāties tik ļoti nepieciešamos molbertus un jau 1. septembrī tie patīkami pārsteigtu skolas audzēkņus, vecākus un skolas kolektīvu.
Brīnums ir noticis! Projekta ietvaros esam iegādājušies 15 Pārdaugavas novada Stalbes pagasta SIA “Kalnmuiža” darinātos molbertus. Tie veiksmīgi kalpo citās Latvijas mākslas skolās, ir ērti, stabili, mobili un lieliski atbilst lietošanas prasībām, izmantojami zīmēšanas un gleznošanas nodarbībās gan telpās, gan ārpus tām. Tie neaizņem daudz vietas un atbrīvo telpu, paverot bērniem iespējas ērtāk strādāt. Molbertiem ir maināms dēļa leņķis, kas ļauj tos nostiprināt līdz pat horizontālam novietojumam. Audzēkņi, izmantojot šos molbertus, varēs strādāt dažādās tehnikās, ne tikai zīmēt, bet arī gleznot ar eļļu, ar tušu vai akvareli, un tie atbrīvos mākslas nodaļas telpu no pielāgotajiem masīvajiem un neērtajiem galdiem. Molberti padarīs mākslas nodaļas audzēkņiem mācību procesu vēl interesantāku un ērtāku, piedaloties daudzveidīgajā apmācību programmā. Izmantojot šos molbertus, tiks nodrošinātas bērnu augumam piemērotas darba virsmas, saudzējot bērnu redzi un stāju. Tie palīdzēs audzēkņiem profesionāli attīstīties un izaugt.
Sakām vislielāko paldies “LabieDarbi.lv” kolektīvam, īpaši Līgai Skromanei, un uzņēmējam Gintam Timoško! Biedrības “BUMMS”, Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas kolektīva, skolas audzēkņu un viņu ģimeņu vārdā – valdes locekle Anita Vilerte.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *