Skolas forums – skolas attīstībai

2016. gada 16. februāris
Nav komentāru

24.septembrī 2010.gadā, plkst.19.00 Ulbrokas kultūras namā noti- ka Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrības “BUMMS” projekta “Skolas forums – skolas attīstībai” pirmais pasākums, kurā tika aicināti piedalīties Stopiņu novada domes pārstāvji, BUMMS skolotāji, vecāki un vecāko klašu audzēkņi.
Foruma laikā tika pārrunātas skolas turpmākās attīstības iespējas, tās vajadzības un prioritātes. Tika apkopotas ļoti daudz interesantas idejas skolas tālākai attīstībai, notika disku- sijas darba grupās. Katrs varēja dalīties ar savu viedokli, ideju un piedāvāt risinājumu kādai no foruma tēmām: skolas sadzī- ve, skolas pasākumi, interešu izglītība un mūžizglītība, līdzdalība projektos, audzēkņu atbildīgas attieksmes izkopšana pret līdzcilvēkiem un sevi. Forumā tika izmantota metode “Pasau- les kafejnīca”, kas mudināja foruma dalībniekus darboties ra- doši, aktīvāk iesaistīties diskusijās un paust savas idejas, kā rezultātā atklājās daudz inovatīvu, radošu un nestandarta pieeju vajadzību risināšanai.
Visas idejas un arī prioritātes tika apkopotas turpmākās attīstības plānā. Oktobra mēnesī uzsāks darbu tēmu un prioritāšu darba grupas, uzaicinājumi piedalīties tiks publicēti biedrības “BUMMS” mājas lapā.
Aicinām ikvienu interesentu pievienoties grupas sanāksmēs, jautājumu risināšanai, projektu sagatavošanai un īstenošanai.
Paldies Stopiņu novada domei, UMMS skolotājiem, vecākiem un skolēniem un Latvijas Pilsoniskās Alianses direktorei Rasmai Pīpiķei par atbalstu pasākuma organizēšanā un īstenošanā.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *